+38 044 204 81 13

Архів заходів

12 Грудень2017

ТРИЗ як технологія аналізу проблем і пошуку їх найбільш ефективного рішення

Теорія рішення винахідницьких задач (рос. Теория решения изобретательских задач – ТРИЗ) – наука, що вивчає об'єктивні закономірності розвитку технічних систем і розробляє методологію вирішення технічних проблем з метою підвищення якості цих систем і зниження витрат на їх виробництво та функціонування. 

19 Лютий2018

KAIZEN™ СЕРТИФІКАЦІЯ 2018

Підвищення ефективності – головне завдання, яке стоїть перед компаніями незалежно від сфери їх діяльності.  Кайдзен Інститут Україна пропонує складні, але корисні практичні Сертифікаційні програми 3 рівнів Кваліфікації.

30 Листопад2017

КАЙДЗЕН-тур на тему «Виробнича система ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ» 30.11.2017

КАЙДЗЕН Клуб в Україні спільно з компанією ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ. Особливістю туру є можливість подивитися на єдине сталеплавильне підприємство в Україні на якому в повному обсязі застосовуються КАЙДЗЕН-інструменти, які всупереч менталітету співробітників змогли адаптуватися і стати частиною життя під егідою безперервного вдосконалення. 

03 Листопад2017

Семінар «КАЙДЗЕН: від слів до справи або як успішно застосовувати в Україні» (Харків)

У цьому році виповнюється 25 років з моменту встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною. У зв'язку з цим проводиться «Рік Японії в Україні», в рамках якого буде реалізований ряд культурних і бізнесових подій, які сприятимуть подальшому поглибленню дружніх відносин, розширенню співпраці між Японією та Україною, а також розумінню японського стилю ведення бізнесу та культури.

26 Жовтень2017

Семінар «КАЙДЗЕН: від слів до справи або як успішно застосовувати в Україні» (Київ)

У цьому році виповнюється 25 років з моменту встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною. У зв'язку з цим проводиться «Рік Японії в Україні», в рамках якого буде реалізований ряд культурних і бізнесових подій, які сприятимуть подальшому поглибленню дружніх відносин, розширенню співпраці між Японією та Україною, а також розумінню японського стилю ведення бізнесу та культури.

20 Жовтень2017

КАЙДЗЕН-марафон 2017 (Етап Х) 20 жовтня, 2017

Ось ми і добігли до заключного етапу КАЙДЗЕН-марафону. І на останній Х етап ми залишили на розгляд найголовніше питання – а як же зробити так, щоб все це почало працювати в компанії, адже результат залежить від старань усієї команди? Саме темі мотивації і командній роботі ми присвячуємо FINISHний етап марафону.

06 Жовтень2017

КАЙДЗЕН-марафон 2017 (Етап IХ) 6 жовтня, 2017

Марафонці вже практично на фініші. 8 етапів, на яких ми вчилися виявляти перешкоди на шляху, усувати їх та запобігати появі в майбутньому – вже позаду. І IX етап ми присвячуємо дуже важливим питанням які, як може здатися, весь час залишалися осторонь. 

14 Листопад2017

Четверта всеукраїнська КАЙДЗЕН-конференція «КАЙДЗЕН – малими кроками до великого успіху»

Мета нашої конференції – поділитися з усіма досвідом лідерів, дати рекомендації щодо успішного застосування інструментів КАЙДЗЕН і показати на реальних прикладах, що все можливо і компанії дійсно отримують колосальні вигоди, стаючи на КАЙДЗЕН-шлях.

14 Вересень2017

КАЙДЗЕН-марафон 2017 (Етап VIII) 14 вересня, 2017

Марафонці вже пройшли великий шлях і дісталися до VIII етапу. На попередніх етапах ми навчилися оцінювати поточну ситуацію на своєму шляху, прибирати перешкоди з дороги за допомогою різних інструментів, правильно організовувати рух і задавати рівний темп. А зараз перед нами стоїть цікава задача – правильна організація логістичних процесів.

29 Вересень2017

КАЙДЗЕН тур на фабрику JTI Україна на тему «Досвід впровадження інструментів КАЙДЗЕН» 29.09.2017

КАЙДЗЕН Клуб в Україні спільно з компанією «JTI Україна», за підтримки Українсько-Японського Центру НТУУ КПІ організовує КАЙДЗЕН тур на фабрику JTI Україна у м. Кременчук (Полтавська обл.). КАЙДЗЕН тур спрямований на отримання нових ідей в реалізації ощадливого виробництва на своїх підприємствах, знаходженні однодумців і, можливо, ділових партнерів на шляху впровадження КАЙДЗЕН.

Наші партнери
Наші клієнти