+38 044 204 81 13

Про членство

Членство в КАЙДЗЕН Клубі в Україні може бути індивідуальним та колективним.

 

Індивідуальними членами Клубу можуть бути громадяни як резиденти, так і нерезиденти України, які визнають Статут Клубу і беруть участь у реалізації статутних завдань Клубу. Громадяни-власники приватних компаній з кількістю працюючих більше ніж 10 осіб (включно) не можуть бути індивідуальними членами Клубу.

 

Колективними членами Клубу можуть бути трудові колективи будь-яких українських та іноземних організацій, які зацікавлені в розвитку діяльності Клубу, визнають і виконують вимоги Статуту, Етичного Кодексу та інших договорів КАЙДЗЕН Клубу.

 

Порядок вступу
Члени Ради Засновників КАЙДЗЕН Клубу в Україні є його членами з моменту реєстрації Клубу.

Прийом в члени КАЙДЗЕН Клубу в Україні здійснюється у відповідності з правилами Клубу на підставі подання письмової заявки до Ради Засновників КАЙДЗЕН Клубу через його Дирекцію. Рішення про прийом в члени Клубу приймається простою більшістю із загальної кількості членів Ради Засновників.

Як подати заявку на вступ до КАЙДЗЕН Клуб в Україні?

1. Заповніть аплікаційну форму на вступ до КАЙДЗЕН Клубу в Україні (форму можна завантажити нижче на трьох мовах – українській, російській, англійській) і відправте її сканкопію на електронний адрес Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або по факсу (044) 406 81 79. З Вами зв'яжеться співробітник Клубу в разі необхідності надання будь-якої додаткової інформації.

Аплікаційна форма на вступ до КАЙДЗЕН Клуб в Україні

Колективне членствоІндивідуальне членство

2. Всі повністю заповнені заявки будуть передані Раді Засновників для затвердження.

3. Після розгляду заявки протягом місяця потенційний член Клубу буде проінформований про рішення прийняття в члени Клубу. Якщо заявка буде схвалена Радою Засновників, то заявнику буде надісланий вітальний лист, Договір  про членство в КАЙДЗЕН Клубі і рахунок-фактуру на оплату вступного та членського внесків.

4. Заповнений оригінал заявки з печаткою компанії (для юридичних осіб) та підписом керівника (заявника), а також підписаний договір на протязі тижня після схвалення заявки потрібно надіслати в офіс КАЙДЗЕН Клубу за адресою НТУУ КПІ, 4 поверх, просп. Перемоги, 37л, м. Київ, 03056 Україна.

5. Після оплати рахунків в повному обсязі (на протязі 7 календарних днів після отримання) заявнику присвоюється статус члена КАЙДЗЕН Клубу в Україні і він отримує право користуватися всіма перевагами, які надаються членам Клубу. Новий член Клубу буде запрошений на церемонію офіційного прийняття нових членів в КАЙДЗЕН Клуб.

Примітка. Офіційне прийняття нових членів до КАЙДЗЕН Клубу відбувається два рази на рік – у січні та липні кожного року. Членство в Клубі прийнято вважати дійсним з дня отримання офіційного листа про присвоєння статусу члена Клубу.
 
Внески
При вступі в члени КАЙДЗЕН Клубу в Україні на банківський рахунок Клубу одноразово сплачується вступний внесок.

Розмір вступного внеску визначається Дирекцією КАЙДЗЕН Клубу в Україні один раз на рік (Станом на 01.12.2014 року розмір вступного внеску для колективного членства – 3600грн., для індивідуального членства – 2400 грн.). При виході або виключенні члена із складу Клубу вступний внесок не повертається.

Щорічно член КАЙДЗЕН Клубу в Україні сплачує членський внесок згідно обраної категорії членства в розмірі, строки та порядку, що визначається Дирекцією КАЙДЗЕН Клубу в Україні один раз на рік.

Членський внесок перераховується на банківський рахунок Клубу. При виході або виключенні члена зі складу Клубу членський внесок не повертається.
Категорії членства
Членство в КАЙДЗЕН Клубі в Україні може бути індивідуальним та колективним. Відповідно КАЙДЗЕН Клубом в Україні були розроблені наступні категорії членства (надавані послуги діють протягом року).

Колективне членство 1

(для компаній із більш ніж 40 співробітниками)
Колективне членство 2

(для компаній із менш ніж 40 співробітниками або одноосібних організацій)
Індивідуальне членство
12000 грн 9000 грн 4800 грн
1. Два місця в 2-х денному семінарі з японськими або українськими експертами.

2. Два місця в КАЙДЗЕН Турі в українські компанії.

3. Дві загальні клубні зустрічі (по одному представнику компанії).
1. Два місця в 2-х денному семінарі з японськими або українськими експертами.

2. Одне місце в КАЙДЗЕН Турі в українські компанії.

3. Дві загальні клубні зустрічі (по одному представнику компанії).

1. Одне місце в 2-х денному семінарі з японськими або українськими експертами.

2. Одне місце в КАЙДЗЕН Турі в українські компанії.

3. Одна загальна клубна зустріч.Також всі члени КАЙДЗЕН Клубу, незалежно від категорії членства, отримують наступні послуги:
 • знижки для членів на участь у заходах КАЙДЗЕН Клубу: 1-й рік – 5%, 2-й рік – 10%, 3-й та всі наступні роки – 15%. Знижкою можна скористатися після використання пакетних послуг певної категорії членства;
 • розміщення логотипу компанії (для індивідуальних членів – розміщення особистого фото) на сайті КАЙДЗЕН Клубу в Україні в розділі «Членство в Клубі»;
 • розміщення новин (тільки для колективних членів) на сайті КАЙДЗЕН Клубу в Україні в розділі «Членство в Клубі» (1 раз в місяць);
 • публікація інформації про членів Клубу в Каталозі членів КАЙДЗЕН Клубу в Україні, який буде виходити один раз в кінці кожного року;
 • розміщення інформації в офіційних спільнотах КАЙДЗЕН Клубу в мережі Інтернет (до 2-х разів на місяць);
 • поширення інформації про компанію (брошури, каталоги тощо) на заходах, які організовує КАЙДЗЕН Клуб;
 • інформаційний бюлетень КАЙДЗЕН Клубу в Україні у форматі PDF один раз в два місяці.

Не залежно від категорії членства, всі члени КАЙДЗЕН Клубу в Україні мають рівні права та обов'язки.

Після вступу до КАЙДЗЕН Клубу в Україні учасник буде запрошений на церемонію офіційного прийняття нових членів КАЙДЗЕН Клубу для вручення членського пакету, який включає:

 1. Сертифікат члена КАЙДЗЕН Клубу в Україні.
 2. Значок члена КАЙДЗЕН Клубу.
 3. Інформаційні матеріали:
    - інформаційні брошури КАЙДЗЕН Клубу в Україні;
    - інформаційні бюлетені КАЙДЗЕН Клубу в Україні;
    - книги з управління трудовими ресурсами та стратегічного менеджменту доктора Сінічіро КАВАГУЧІ.
Права та обов’язки
Права членів КАЙДЗЕН Клубу:
 • приймати участь в Загальних зборах КАЙДЗЕН Клубу;
 • звертатися до керівництва Клубу з питаннями і пропозиціями щодо Статутної діяльності КАЙДЗЕН Клубу;
 • доручати Клубу представництво своїх інтересів і захист прав згідно Статутної мети та завдань Клубу;
 • отримувати звіти про діяльність Клубу, інформацію про плани та діючі програми;
 • на умовах договору користуватися послугами Клубу;
 • брати участь у заходах, які проводить КАЙДЗЕН Клуб в Україні, за умовами, передбаченими обраною категорією членства в Клубі;
 • бути ініціатором чи виконавцем проведення заходів;
 • брати участь в семінарах, які організовує КАЙДЗЕН Клуб, в якості доповідача (доповідачами можуть бути як індивідуальні члени, так і представники компаній-членів КАЙДЗЕН Клубу);
 • на організацію персональних зустрічей з конкретними персонами: підприємцями, громадськими діячами, політиками, науковцями та ін. – за умови компенсації прямих витрат;
 • отримувати інші послуги Клубу або замовляти індивідуальні;
 • право використовувати символіку Клубу на рекламних носіях, рекламній продукції, в друкованих, електронних матеріалах і т.п. для чого може отримати логотип та ін.;
 • право демонструвати своє членство усіма релевантними способами, наприклад, вивішувати сертифікат про членство в офісі компанії;
 • створювати і очолювати місцеві відділення КАЙДЗЕН Клубу, як в обласних центрах, так і в інших населених пунктах;
 • вільно припиняти членство в Клубі, оскаржувати припинення членства перед Загальними зборами.

Обов’язки членів КАЙДЗЕН Клубу:
 • дотримуватися положень Статуту Клубу, Етичного кодексу, рішень Загальних зборів та Ради Засновників Клубу;
 • брати участь у реалізації Статутної мети та завдань Клубу;
 • пропагувати місію, завдання та діяльність Клубу;
 • своєчасно і в повному обсязі здійснювати оплату вступних та членських внесків у встановлених Загальними зборами Засновників Клубу розмірі, порядку та строки;
 • не розголошувати конфіденційну інформацію про діяльність Клубу;
 • інформаційно, фінансово або іншим чином сприяти діяльності Клубу.
Привілеї для членів
КАЙДЗЕН Клуб в Україні пропонує деякі привілеї для своїх членів:

1. Нові ділові контакти.
КАЙДЗЕН Клуб в Україні зацікавлений не тільки в поширенні філософії КАЙДЗЕН в Україні, а й у налагодженні зв'язків між компаніями та розширенням їх бізнесу.

Для цього КАЙДЗЕН Клуб організовує різні заходи:
 • Загальні клубні зустрічі. Це закритий захід, що організовується тільки для членів Клубу два рази на рік. На зустрічі запрошуються експерти і консультанти КАЙДЗЕН Клубу в Україні (як вітчизняні, так і закордонні), щоб поділитися з усіма однодумцями досягненнями на шляху КАЙДЗЕН. Даний захід можуть відвідати всі члени Клубу (по одному представнику).
 • Галузеві клубні зустрічі. Дані тематичні заходи проводяться один раз на рік для членів Клубу, які представляють різні галузі. На ці заходи запрошуються фахівці певної галузі, які діляться своїм досвідом впровадження інструментів КАЙДЗЕН. Після заходу у всіх учасників є можливість перейняти досвід інших і поділитися своїм досвідом з представниками інших компаній.
 • Бізнес-сніданки/обіди/вечері допомагають представникам компаній налагоджувати ділові контакти з представниками інших компаній, місцевими та закордонними експертами в приємній і невимушеній атмосфері.

2. Обмін інформацією.
 • Каталог членів КАЙДЗЕН Клубу в Україні. Кожен член Клубу отримує Каталог безкоштовно один раз на рік. Каталоги КАЙДЗЕН Клубу в Україні розповсюджуються на всіх заходах, в яких приймає участь КАЙДЗЕН Клуб.
 • Публікації новин на сайті КАЙДЗЕН Клубу в Україні. Кожна компанія-член Клубу має можливість публікувати одну новину в місяць на сайті КАЙДЗЕН Клубу у розділі «Членство в Клубі» (тільки для колективних членів).
 • Щорічний звіт. Він виходить в кінці року, як підсумок діяльності КАЙДЗЕН Клубу в Україні, його досягнень за останній рік.
 • Інформаційний бюлетень Клубу, що виходить один раз в два місяці. Члени Клубу отримують PDF-версію електронного бюлетеня щомісяця по електронній пошті. Бюлетень містить інформацію про діяльність КАЙДЗЕН Клубу та пов'язаних з Клубом подій, які будуть відбуватися в найближчому майбутньому, корисні матеріали про ощадливе виробництво, інтерв'ю з успішними особистостями, інформацію про рух КАЙДЗЕН в світі та багато іншого.
Припинення членства
Припинення членства відбувається в разі:
 • ліквідації або реорганізації юридичної особи – члена Клубу;
 • добровільного виходу члена Клубу шляхом подання письмової заяви до Ради Засновників Клубу;
 • виключення члена Клубу з членів КАЙДЗЕН Клубу в Україні за рішенням Загальних Зборів.

Члени можуть бути виключені з Клубу в разі:
 • неодноразових порушень членом Клубу Статуту Клубу та невиконання Рішень Ради Засновників Клубу;
 • вчинків, які Рада Засновників Клубу визначає несумісними з метою та завданнями Клубу;
 • відсутності участі в діяльності Клубу особисто або через представника протягом, принаймні, 12 місяців або невнесення членських внесків у розмірі та строках, затверджених Радою Засновників Клубу;
 • якщо учасник Клубу своїми діями викликав або заподіює шкоду майну або діловій репутації Клубу, не дбає про добре ім'я Клубу;
 • якщо діяльність члена Клубу суперечить Статуту Клубу або шкодить його діяльності.

В разі виходу або виключення учасника Клубу здійснені ним внески не повертаються, а використовуються для цілей і завдань Клубу.
Наші партнери
Наші клієнти