+38 044 204 81 13

Історія КАЙДЗЕН Клубу в Україні

В 1998 році на території Національного університету України «Києво-Могилянська Академія» почав свою діяльність Японський центр в Україні. Метою Центру є сприяння  подальшому розвитку української економіки шляхом розвитку людських ресурсів в період становлення ринкової економіки України. Також шляхом поліпшення контактів між Японією і Україною в сфері зовнішньої торгівлі і бізнесу. 22 травня 2006 року Українсько-Японський Центр (УЯЦ) продовжив свою роботу на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», як проект Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA).

13 грудня 2010 року в готелі «Прем’єр Палац» (м. Київ) відбулося урочисте відкриття КАЙДЗЕН Клубу в Україні при підтримці Японського агентства міжнародного співпраці - JICA (проект Українсько-Японський Центр). Під час відкриття КАЙДЗЕН Клубу в Україні відбувся майстер-клас Массакі ІМАІ всесвітньо відомого гуру філософії КАЙДЗЕН і засновника КАЙДЗЕН інституту. При відкритті були присутні діячі бізнес еліти України, керівники органів державного управління і громадських організацій.

Після завершення роботи проекту Українсько-Японського Центру (бізнес програми) в 2011 році, КАЙДЗЕН Клуб в Україні продовжив свою роботу в форматі громадської організації, яка гармонійно поєднує японські традиції управління з реаліями української економіки. КАЙДЗЕН Клуб в Україні сприяє єдності українсько-японських цінностей в соціальній, економічній та науковій сферах.

Наші партнери
Наші клієнти