+38 044 204 81 13

КАЙДЗЕН тури

КАЙДЗЕН тури  це відвідування українських і зарубіжних (включаючи японські) підприємств, які досягли значних успіхів при впровадженні інструментів ощадливого виробництва. Це своєрідний бенчмаркінг кращих практик щодо застосування даних інструментів.

 

КАЙДЗЕН Клуб в Україні організовує КАЙДЗЕН тури для того, щоб дати можливість учасникам поринути в культуру ощадливого виробництва, поглибити розуміння ощадливих практик, побачити своїми очима ті можливості, які дає КАЙДЗЕН для підприємств та організацій. Учасники дізнаються не тільки про інструменти ощадливого виробництва і системи, а й про те, як ці компанії подолали труднощі на шляху застосування цих практик і досягли успіху у впровадженні та підтримці змін у культурі виробництва.

 

КАЙДЗЕН тури проходять на території України. Базою для проведення турів є японські та українські виробничі підприємства різних галузей.

 

КАЙДЗЕН тури можуть бути загальними і корпоративними (для представників окремої компанії).

 

Кількість учасників у групі  10-20 осіб.

 

Тривалість: загальні КАЙДЗЕН тури  один день, корпоративні КАЙДЗЕН тури  за запитом (можливе відвідування декількох підприємств одночасно).

 

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА НАЙБЛИЖЧИЙ КАЙДЗЕН ТУР

 

Наші партнери
Наші клієнти