+38 044 204 81 13

Консультації

Консультації КАЙДЗЕН Клубу в Україні в першу чергу призначені для компаній, які вирішили впровадити на своїх підприємствах філософію постійного поліпшення КАЙДЗЕН. Безумовно, можна спробувати впровадити інструменти КАЙДЗЕН і технології ощадливого виробництва самостійно. Але, як показує досвід, багато компаній сходять з цього шляху протягом року, не отримавши очікуваних результатів, а більш цілеспрямовані звертаються за допомогою до фахівців в даній області. КАЙДЗЕН Клуб завжди радий допомогти таким компаніям досягти поставлених цілей.

 

КАЙДЗЕН Клуб в Україні об'єднав групу експертів і консультантів з різних сфер, які працюють в одному напрямку  допомагають компаніям у впровадженні філософії постійного поліпшення.

 

КАЙДЗЕН Клуб в Україні надає консультаційні послуги як по окремих напрямках або етапах, так і здійснює комплексну програму з впровадження філософії КАЙДЗЕН, починаючи від діагностики підприємства до подальшої постійної підтримки компанії на всіх етапах.

 

План і програма консультаційних послуг розробляються консультантами КАЙДЗЕН Клубу спільно з представниками компанії-замовника індивідуально для КОЖНОЇ компанії.

 

Консультації КАЙДЗЕН Клубу в Україні включають:

 

ДІАГНОСТИКУ КОМПАНІЇ

Консультація КАЙДЗЕН Клубу в Україні з впровадження філософії та інструментів КАЙДЗЕН починається з проведення діагностики підприємства. Консультанти КАЙДЗЕН Клубу детально вивчають підприємство, знайомляться з його виробничими процесами, починаючи від стадії надходження сировини/матеріалів і закінчуючи стадією отриманням готової продукції, що дозволяє створити повну карту існуючих на підприємстві бізнес-процесів, а також виявити можливі вузькі місця і визначити проблеми, які вимагають пріоритетного рішення.

 

Процес діагностики передбачає активне спілкування консультанта з співробітниками різних підрозділів підприємства, включаючи відповідальних за впровадження КАЙДЗЕН, як в цілому на підприємстві, так і на окремих його ділянках. Це дозволяє отримати інформацію не тільки про готовність до впровадження або ступеня впровадження інструментів ощадливого виробництва на підприємстві, а й побачити рівень залученості персоналу в процес впровадження інструментів КАЙДЗЕН і визначити ефективність внутрішніх комунікацій на підприємстві.

 

У результаті проведеної діагностики консультанти КАЙДЗЕН Клубу готують звіт, на підставі якого надалі розробляється індивідуальний план і програма надання консультаційних послуг з впровадження ощадливого виробництва компанії-замовнику.

 

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА ПРОВЕДЕННЯ ДІАГНОСТИКИ КОМПАНІЇ

 

ТРЕНІНГ-КОНСУЛЬТАЦІЇ

Тренінг-консультація  це потужний інструмент навчання співробітників компанії, який поєднує в собі тренінг з можливістю практичної консультації вирішення поточних питань безпосередньо на робочих зонах підприємства.

 

Тренінг-консультації КАЙДЗЕН Клубу проводяться тільки для співробітників у рамках однієї компанії. Метою такого формату навчання є не тільки можливість навчитися практичним навичкам застосування тих чи інших інструментів КАЙДЗЕН, а й відразу ж застосувати ці навички на реальних прикладах свого підприємства. При цьому, всі учасники тренінг-консультації діють спільно і мають можливість відразу ж отримати консультацію досвідченого тренера щодо питання, що їх цікавить.

 

Тренерами можуть бути як японські, так і вітчизняні експерти та консультанти КАЙДЗЕН Клубу в Україні, які мають практичний досвід роботи у певному напрямку.

 

Програма та строки проведення тренінг-консультацій обговорюються з кожною компанією ІНДИВІДУАЛЬНО.

 

Окремі тренінг-консультації є частиною загальної програми з впровадження філософії КАЙДЗЕН на підприємстві.

 

Основні теми наших тренінг-консультацій:

  • 5S і візуальний менеджмент
  • Мотивація персоналу
  • Управління проектами
  • Виявлення проблем і прийняття рішень
  • Стратегічний менеджмент (японський підхід)
  • Бізнес-планування і менеджмент
  • Управління виробництвом та управління якістю
  • Маркетинг та продажі

 

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНІНГ-КОНСУЛЬТАЦІЇ

 

КОМПЛЕКСНУ ПРОГРАМУ

Впровадити КАЙДЗЕН за один рік просто НЕМОЖЛИВО хоча б через те, що це процес постійного поліпшення. Перший етап впровадження займає півтора-два роки. Під час цього етапу відбувається основна робота, мета якої виробити значні зміни як в побудові процесів роботи на підприємстві, так і в сприйнятті цих змін співробітниками компанії. Далі ж в основному ведеться робота з підтримання досягнутих результатів і подальшого безперервного поліпшення. Якщо бажані цілі не досягнуті за цей період, тоді варто поставити запитання інакше: чи потрібен взагалі компанії КАЙДЗЕН?

 

Комплексні програми з впровадження філософії КАЙДЗЕН на підприємстві - це цілий цикл окремих семінарів, тренінгів, майстер-класів та консультацій, грамотно об'єднаних однією метою.

 

Консультанти КАЙДЗЕН Клубу розробили загальний план з впровадження інструментів КАЙДЗЕН, який може бути застосовний до кожного підприємства. Подальша детальна програма розробляється індивідуально для кожної компанії з урахуванням особливості діяльності підприємства.

 

Наша мета  надати підтримку компаніям на початкових етапах впровадження системи КАЙДЗЕН і надалі супроводжувати компанію на шляху постійного вдосконалення.

 

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСНОЇ ПРОГРАМИ

 

Наші партнери
Наші клієнти