+38 044 204 81 13

П’ЯТА ВСЕУКРАЇНСЬКА КАЙДЗЕН-КОНФЕРЕНЦІЯ

«ЛЮДИНА – ОСНОВА ВСІХ КАЙДЗЕН-ЗМІН»

 

Дата:  6 грудня, 2018

 

Місце: Бізнес-школа МІМ-Київ, м. Київ, вул. Шулявська, 10/12в (станція метро Політехнічний інститут)

 

Координатор заходу:  КАЙДЗЕН Клуб в Україні

 

 

Наша конференція – головний Кайдзен-майданчик країни з 2014 року.

 


 

 

Про конференцію

Ні для кого не секрет, що в Україні багато компаній давно знають про інструменти Кайдзен і застосовують їх на практиці. Але далеко не у всіх вистачає терпіння дійти до того моменту, коли процес поліпшень починає приносити очікувані результати. Дуже часто ми робимо все так, як пишуть в книжках / вчать на тренінгах / говорить консультант / підказує колега з іншого підприємства ... (вставити підходящий варіант), а результат не той, що очікували. Чому так відбувається?


А що, якщо ми випускаємо із нашого поля зору один важливий елемент – в процесі поліпшення важливі не тільки самі інструменти, а також і ті, хто працює з ними? Тому в цьому році ми і обрали темою конференції «Людина – основа всіх Кайдзен-змін».

 

Усвідомлення того, що люди – це не тільки ресурс, але і рушійна сила всіх процесів в організації, – дасть імпульс для пожвавлення процесів постійних поліпшень. Ніхто не дасть вам універсальний шаблон по роботі з людьми, адже кожна компанія – це «окремий живий організм» зі своїми особливостями і кожна людина в ній – індивідуальність. Можливо, саме це і не враховується в повсякденній роботі?! Адже, як зазначав у своїх дослідженнях відомий соціолог Дуглас Мак-Грегор, кожен співробітник прагне довести свою значимість і важливість, має бажання брати участь у вирішенні питань, в рамках своєї компетенції. Майже кожен працівник має власну точку зору, як поліпшити результати своєї діяльності і розраховує на розуміння з боку керівництва.

 

Тому можна багато слухати і дивитися, як все відмінно працює в інших компаніях, але в кожному конкретному випадку необхідно будувати свою індивідуальну систему, вивчаючи і використовуючи досвід інших компаній. Це і може бути відповіддю на постійне питання – а що ж робити, адже у нас процеси абсолютно не такі, як в інших компаніях?

 

Про що будемо говорити

  • Як побудувати для всіх вигідну взаємодію між рівнями в компанії?
  • У скільки компанії обходиться «незнання» співробітників і чому не варто боятися інвестувати в навчання персоналу?
  • Кайдзен-інструменти чи Кайдзен-культура: яким шляхом піти, щоб не довелося повертатися?
  • Чи завжди тільки гроші є ключовим мотиватором чи є й інші «кнопки», які залучають до процесу вдосконалення?

 

Аудиторія

Власники і керівники компаній, керівники відділів і департаментів, HR-менеджери, лінійні менеджери, фахівці з інновацій та поліпшень, а також всі, хто цікавиться японським підходом ведення бізнесу.

 

 

 

 

Щоб взяти участь в Кайдзен-конференції, пройдіть, будь ласка, ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЮ і ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей.

 

Заявки приймаються до 3 грудня, 2018 включно!

 

 

Для уточнення деталей заходу можете звертатися за телефонами 044 204 81 13 або 067 972 46 64.

 

До зустрічі на Кайдзен-конференції 2018

 

Наші партнери
Наші клієнти