+38 044 204 81 13

ОЗНАЙОМЧИЙ КУРС підготовки фахівців з ТРВЗ. Київ

При виникненні проблемної ситуації в будь-якій сфері діяльності її рішення найчастіше шукають методами випадкового пошуку або сліпого перебору варіантів: мозковий штурм, синектика, конференція ідей, морфологічний аналіз та інші. У концепції цих технологій закладений принцип надлишку: генерувати максимальну кількість варіантів ідей, з яких після аналізу та оцінки відбирають одну або кілька, які вирішують проблему. Ці технології дуже трудомісткі і не забезпечують надійного пошуку найбільш ефективного вирішення.

 

Альтернативна концепція закладена в ТРВЗ (теорію рішення винахідницьких завдань) - науку, яка вивчає об'єктивні закономірності розвитку технічних систем і розробляє їх методологію рішення з метою підвищення якості цих систем і зниження витрат на їх виробництво та функціонування. Суть концепції - замінити принцип надлишку таким алгоритмом пошуку вирішення проблеми, такою послідовністю виконання розумових операцій, які відразу виводять вирішувача в зону сильних рішень, відкидаючи непотрібні варіанти ходом самого аналізу. Тим самим ТРВЗ ефективно доповнює сильну сторону методів Кайдзен, які виявлятимуть виробничі та організаційні проблеми і зайві витрати, які вони викликають.

 

В останні десятиліття ТРВЗ як універсальна методологія, що формує креативність мислення, істотно розширила межі своїх можливостей і успішно застосовується не тільки для аналізу і пошуку вирішення технічних, організаційних, фінансових, наукових та інших проблем, але і в системі освіти для підготовки фахівців творчих професій.

 

«Кайдзен Інститут Україна» і «ТРВЗ-Україна»
запрошують Вас освоїти
ОЗНАЙОМЧИЙ КУРС підготовки фахівців з ТРВЗ

 

На ознайомчому курсі будуть освоєні:

 

  • Введення в функціонально-системний підхід.
  • Алгоритм розв'язання проблемних ситуацій (АРПС) - етапи пошуку «ідеального» рішення.
  • Матеріально-польові ресурси і їх застосування для реалізації ідеї рішення.
  • Варіативність рішень. Методи і прийоми вепольного аналізу.
  • Картування потоку створення цінностей. Ідентифікація втрат, визначення їх пріоритетності по Кайдзен. Аналіз причин появи небажаних ефектів і можливості їх усунення. Методика проведення функціонально-вартісного аналізу (ФВА) виробничої діяльності та її оптимізація на основі ТРВЗ-ФСА
  • Функціонально-системний підхід як методологія аналізу штучних систем.

 

Для кого цей курс?
Власники, керівники і фахівці підприємств і структурних підрозділів різних сфер діяльності, зацікавлені у вирішенні складних проблем, в тому числі при впровадженні Кайдзен.

 

Вивчення ознайомчого курсу дасть Вам перші навички застосування основних інструментів ТРВЗ для пошуку найбільш ефективних ідей рішення проблем, що виникають на вашому виробництві, і пропонувати конструктивні варіанти їх впровадження.

 

Дата проведення ознайомчого курсу: 07.06 - 09.06. 2019 г. (3 дні навчання)
Час: 9:30 - 17:30
Місце проведення: м. Київ

 

Вартість: 9 000 грн. / чол.

 

 

При успішному завершенні кожного курсу учаснику видається відповідний сертифікат.


Повний курс підготовки фахівців з ТРВЗ складається з трьох рівнів:

I. ОЗНАЙОМЧИЙ
II. БАЗОВИЙ
III. ПОГЛИБЛЕНИЙ

 

Детальна інформація на сайті:  www.triz.in.ua

 

 

Зареєструватися можна:

  • відправивши заявку з темою «Навчання ТРВЗ» на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , вказавши наступні дані: ПІБ, компанія, посада, контактний телефон та e-mail;
  • заповнивши форму ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЯ.

 

Наші партнери
Наші клієнти