+38 044 204 81 13

Заходи партнерів

17 Березень2016

Захід нашого партнера: Uniting Business Field Bukovel 2016

Успішні вчаться у успішних з інших галузей - ця проста формула стала основою сучасних методів і форматів розвитку бізнесменів і топ-менеджерів у всьому прогресивному світі. Жорсткий менторинг і гуру-лекції - це для дилетантів і часто для тих, хто не здатний на самостійне, творче осмислення бізнесу і життя в цілому. Як зробити так, щоб ніхто нікого НЕ НАВЧАВ, але всі один в одного ВЧИЛИСЯ?

18 Вересень2015

Оціночна зустріч випускників програми JICA з медіа-сектору, законодавчої та виконавчої влади України

У рамках розвитку двостороннього співробітництва між Україною та Японією Дипломатична академія України, Міністерство закордонних справ України, за підтримки Міністерства закордонних справ Японії, Посольства Японії в Україні та Японського агентства міжнародного співробітництва JICA, організовує оціночну зустріч з обміну знаннями та досвідом для представників державних органів і мас-медіа України.

10 Вересень2015

Семінар «Ефективні експортні стратегії»

Семінар призначено для представників українських компаній, які планують виходити на міжнародні ринки або вже мають певний досвід в експортній діяльності. В ході семінару Ви дізнаєтесь як знаходити цільові ринки, визначати релевантний до потреб ринку продукт, розробити дієву експортну стратегію, яка дозволить компанії системно працювати на зарубіжних ринках.

18 Серпень2015

Сорочинський Ярмарок 18-23 серпня 2015р.

Національний Сорочинський ярмарок запрошує до участі та до співпраці успішні підприємства України!

Національний Сорочинський ярмарок проходить щороку, в передостанній тиждень серпня і збирає на площі в 16 га понад півтори тисячі учасників, понад півмільйона відвідувачів, близько 30 іноземних делегацій. Ярмарок з офіційними та приватними візитами відвідують авторитетні громадські діячі та підприємці.

11 Листопад2013

Тренінг Залучення короткострокового фінансування під гарантії агентств страхування експорту від IBacademy

Запрошуємо представників торговельних та виробничих компаній відвідати тренінг, присвячений темі залучення короткострокового фінансування  під гарантії агентств страхування експорту від IBacademy, IBcontacts Holding.

11 Листопад2013

Тренінг на тему Залучення середньо- та довгострокового фінансування під гарантії агенцій страхування експорту від IBacadem

IBacademy, IBcontacts Holding, запрошує Вас до участі в освітньому заході, присвяченому темі залучення середньо- та довгострокового фінансування під гарантії агенцій страхування експорту

Наші партнери
Наші клієнти