+38 044 204 81 13

Тренінг Залучення короткострокового фінансування під гарантії агентств страхування експорту від IBacademy

Рады пригласить Вас на следующий тренинг по привлечению краткосрочного финансирования от IBacademy, IBcontacts Holding.

 

Залучення короткострокового фінансування  є одною з основних тем консультування для наших клієнтів.  Її широко обговорюють на щорічних конференціях  з торговельного фінансування у Лондоні, Барселоні, Москві, Празі, Стамбулі, та інших світових столицях.

Але заходи такого формату не дозволяють висвітлити  деякі важливі аспекти, котрі, як правило, залишаються за кадром.


Ми підготували тренінг  «Залучення короткострокового фінансування  під гарантії агентств страхування експорту», щоби поділитися з Вами досвід роботи в даній тематиці та задовольнити запити клієнтських компаній.


За допомогою чого звільнити обігові кошти? Які способи отримання короткострокового фінансування від великої кількості постачальників в різних країнах? Як організувати роботу відділу закупівель та інвестиційних чи фінансових для отримання умов відтермінування платежів від десятків постачальників в різних країнах світу? Що потрібно знати про податки при отриманні кредитів від нерезидентів?


Більш детально про попередні тренінги дивитися тут: http://www.ibcontacts.org.ua/ru/node/937, http://www.ibcontacts.org.ua/ru/node/923


Тренінг відбудеться 21.11.2013, в офісі IBcontactsHolding, вул.Оболонськанабережна7, корп.3.


Щоб дізнатися умови участі, отримати програму заходу  та зареєструватися, звертайтесь за наступними контактами:
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,  +38 093 338 69 15, Олена Кринична


Чекаємо на зустріч з Вами,
Команда IBacademy

Наші партнери
Наші клієнти