+38 044 204 81 13

Оціночна зустріч випускників програми JICA з медіа-сектору, законодавчої та виконавчої влади України

 

Тема зустрічі:

«Відновлення демократії в Україні та розвиток технічного співробітництва»

 

У рамках розвитку двостороннього співробітництва між Україною та Японією Дипломатична академія України, Міністерство закордонних справ України, за підтримки Міністерства закордонних справ Японії, Посольства Японії в Україні та Японського агентства міжнародного співробітництва JICA, організовує оціночну зустріч з обміну знаннями та досвідом для представників державних органів і мас-медіа України.

 

КАЙДЗЕН Клуб в Україні виступає інформаційним партнером оціночної зустрічі і запрошує Вас разом оцінити результати тренінгів та семінарів для законодавчої і виконавчої влади України, які проходили навчання в Японії.

 

Дата: 18 вересня 2015 р. (п'ятниця)

Час: 8:30 – 13:30

 

Місце проведення: Дипломатична академія України (вул. Велика Житомирська, 2, м. Київ).

 

Головна мета даної зустрічі  розкрити потенціал у відносинах між двома країнами і розширити технічне співробітництво між Україною та Японією.

 

Формат заходу виступ з доповідями, огляд пакету допомоги для відновлення демократії в Україні, активне обговорення і панельна дискусія з групою експертів про перспективи майбутньої співпраці з JICA.

 

З усіх питань та реєстрації, будь ласка, звертайтеся до команди японських консультантів Пакета допомоги JICA в Києві:

 

Антоніна ІЩЕНКО моб.: +38 066 952 99 14; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Miса ФУКУНАГА e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

Наші партнери
Наші клієнти