+38 044 204 81 13

Захід нашого партнера: Uniting Business Field Bukovel 2016

Uniting Business Field Bukovel 2016


«Трансформація себе, бізнесу та світу: проривний досвід від унікальних особистостей»

Успішні вчаться у успішних з інших галузей - ця проста формула стала основою сучасних методів і форматів розвитку бізнесменів і топ-менеджерів у всьому прогресивному світі. Жорсткий менторинг і гуру-лекції - це для дилетантів і часто для тих, хто не здатний на самостійне, творче осмислення бізнесу і життя в цілому. Як зробити так, щоб ніхто нікого НЕ НАВЧАВ, але всі один в одного ВЧИЛИСЯ?


Відповідь на це питання продемонструє форум Uniting Business Field. Формат побудований на чергуванні малого і великого діалогу. Малий діалог передбачає роботу в невеликій групі з постійним складом учасників (10-12 чоловік), в супроводі незалежного модератора. Великий діалог - спільна робота всіх учасників форуму навколо теми або бізнес-кейсу, які запропонують спеціально запрошені гості. Всі розглянуті кейси - це реальний досвід трансформації бізнесу та особистості наших гостей.


Робота в малих групах дозволить реалізувати більш інтимний, довірчий простір спілкування, в якому кожен зможе розібрати актуальні завдання трансформації свого бізнесу. Модератори форуму допоможуть упакувати всі особисті і групові рішення в конкретні висновки і рекомендації для всіх учасників форуму.


Також буде проведений міні-Форсайт, в ході якого визначимо простір сценаріїв розвитку економіки України та розробимо пакет управлінських установок для власників / керівників бізнесу з урахуванням можливих сценаріїв.


Учасники події: керуючі власники середнього бізнесу.


Організатори багато уваги приділяють колу учасників та їхнім інтересам. Як і у попередні роки форум чекає на власників та керівників бізнесів із різних сфер та різних міст України. Об'єднуючись у спільній меті - отримати та передати унікальний досвід, учасники події створюють дуже креативну інтелектуальну спільноту. Вирішуючи власні бізнес-задачі, вони отримують нові механізми, ідеї, можливості. Корисні знайомства у приємній атмосфері інтелектуального відпочинку стають для багатьох учасників UB Field не тільки поштовхом до нових спільних проектів, а й для багаторічної міцної дружби.


Дати: 17-20 березня 2016


Місце проведення: Radisson Blu Resort Bukovel, 5*


Офіційний сайт події: http://ubfield.com.ua


З усіх питань та реєстрації Ви можете звернутися до Миколи Дориченко, +38066 721-7633, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші партнери
Наші клієнти