+38 044 204 81 13

Новини Клубу

02.05.2019 Компанія щасливих людей

«Компанія щасливих людей» саме так позиціонує себе компанія Лантманнен Акса, де 23 квітня проходив черговий Кайдзен-тур. Під час теоретичної частини туру учасники дізналися, про історію впровадження системи LEAD (Learn - Engage - Analyze - Do) в Лантманнен Акса.

29.01.2019 Трансформація виробництва через впровадження системи Кайдзен

ТОВ «Торговельно-інформаційний сервіс»» (TIS) - Виробнича компанія повного циклу в області полімерних виробів. Компанія виробляє продукцію для галузей, що включають в себе такі основні напрямки, як освітлення, будівництво, виробництво меблів, торгове обладнання, електроніка, побутова техніка, тощо. Більш того, компанія протягом чотирьох років впроваджує Кайдзен-інструменти у себе на виробництві. Перейняти досвід компанії TIS ми могли завдяки Кайдзен-туру, який проходив 24 січня в Бердичеві.

21.12.2018 П'ята Всеукраїнська Кайдзен-конференція на тему: «Людина – основа всіх Кайдзен-змін»

Ось і сталося - маленький ювілей - п'ять років Всеукраїнській Кайдзен-конференції, яка відбулася 6 грудня в Києві.
У попередні роки ми багато говорили про інструменти поліпшень, про те, як їх застосовують в різних компаніях, що виходить, а що не завжди. І ми вирішили, що пора вже поговорити про людей..

12.10.2018 Шлях до Кайдзен-виробництва. Досвід компанії «ТІС»

2014 рік був дуже складним для компанії ТІС, в період економічної кризи витрати на сировину росли, операційні витрати збільшувалися, а обсяги продажів падали. Щоб утриматися на ринку полімерних виробів..

23.08.2018 Ще більше KAIZEN™ Practitioners в Україні

В Україні на 13 Кайдзен-Практиків стало більше …

Від старту в кінці травня третьої програми в цьому році і до отримання учасниками сертифікатів пройшло три місяці. Всього три місяці, а скільки змін відбулося в житті компаній-учасників (та й в житті самих учасників теж). Скільки питань було спочатку і як все почало ставати на свої місця з кожним модулем навчання...

27.07.2018 Кайдзен-тур в JTI Ukraine – проект культури ведення бізнесу

25 липня відбулося 26 Кайдзен-турів в японську компанію JTI Україна і вже 616 представників українських компанії отримали супер-можливість побачити Кайдзен в дії і дійсно по-японськи організовані робочі процеси, навіть не покидаючи межі нашої країни. Ми співпрацюємо з компанією JTI Україна вже більше п'яти років і, як зазначив один з керівників компанії, – "Зараз це не просто ознайомчі екскурсії на фабрику, а це вже повноцінний проект культури ведення бізнесу".

20.06.2018 Кайдзен-філософія в компанії Інтерпайп

Усі ми знаємо про одну з найбільших електросталеплавильних компаній України – компанію Інтерпайп Сталь. Ця компанія відома не тільки як підприємство, яке спеціалізується на виробництві круглої заготовки, а ще об'єднує інноваційні сталеплавильні технології та новий підхід до виробничої культури. До того ж, це одна із зразкових Кайдзен-компаній в Україні.

18.06.2018 Що знають про Кайдзен в Одесі?

Ми продовжуємо поширювати Кайдзен-філософію в регіони. І ось 11 червня 2018р. КАЙДЗЕН Клуб в Україні спільно з Одеською регіональною торгово-промисловою палатою за підтримки Кайдзен Інституту Україна і випускників Японського Агентства Міжнародного співробітництва JICA проводив відкритий Кайдзен-семінар для популяризації японського стилю управління і японської культури в Одесі та Одеській області.

04.06.2018 Перші KAIZEN™ Practitioners вже в Україні

19 представників українських компаній в травні 2018р. стали першими сертифікованими Кайдзен-Практиками і отримали сертифікати міжнародного зразка від Кайдзен Інституту Україна.  З них 13 Практиків, які проходили програму навчання в цьому році з 19 лютого по 26 квітня. І ще 6 Практиків, які проходили Сертифікаційну програму до 2018р. в рамках КАЙДЗЕН Клубу. 

25.04.2018 Кайдзен тепер в Запоріжжі

КАЙДЗЕН Клуб в Україні спільно із Запорізькою ТПП, за підтримки Кайдзен Інституту Україна і випускників Японського Агентства Міжнародного Співробітництва JICA провів відкритий Кайдзен-семінар на тему: «Практика Кайдзен в управлінні компанією». Даний семінар був присвячений популяризації японського стилю менеджменту (Ощадливого виробництва) в Запоріжжі та Запорізькій області.

20.03.2018 Виробнича система Інтерпайп Сталь

Інтерпайп Сталь – найбільший електросталеплавильний завод, що спеціалізується на виробництві круглої заготовки в Східній Європі, який побудований в форматі «під ключ» італійською компанією Danieli. Уже 4 роки в компанії застосовуються кращі світові практики управління, спрямовані на забезпечення внутрішньої та зовнішньої клієнтоорієнтованості та підвищення задоволеності співробітників.

06.03.2018 Кайдзен як одна з ефективних концепцій управління компанією

Ні для кого не секрет, що японський підхід до менеджменту і рух Кайдзен із року в рік доводять свою високу ефективність в управлінні компаніями у всьому світі. Українські керівники можуть познайомитися з філософією безперервного вдосконалення, відвідавши відкриті семінари КАЙДЗЕН Клубу в Україні, які проходять за підтримки Кайдзен Інституту Україна.

27.02.2018 Кайдзен-шлях ПАТ «Теремно Хліб»

Знайомство компанії «Теремно Хліб» з японською філософією Кайдзен почалося в 2015 році. І ось зараз, пройшовши ряд навчальних програм і тренінгів від КАЙДЗЕН Клубу, компанія стала зразковим підприємством з впровадження основних інструментів Кайдзен. За короткий термін тут змогли надихнути колектив, подолати труднощі та побороти опір на шляху впровадження філософії безперервного вдосконалення.

21.12.2017 Тандем «ТРИЗ & КАЙДЗЕН»

Суть ТРИЗ полягає в тому, щоб підібрати комплекс вправ, який в разі проблемної ситуації при пошуку її вирішення підключить мислення і алгоритм, який дозволить перетворити проблему в задачу і знайде ідею її рішення. При цьому алгоритм не замінює мислення – він тільки показує напрямок, «куди думати».

06.12.2017 «ІНТЕРПАЙП Сталь» – виробництво світового рівня, синтез сталеплавильного виробництва і естетики

30.11.2017, фахівець з постійного вдосконалення і координації проектів Володимир Мєдвєдєв ділився досвідом і напрацюваннями виробничої системи «ІНТЕРПАЙП Сталь», а также провел экскурсию по предприятию. Візит на підприємство «ІНТЕРПАЙП Сталь» нікого не залишить без захоплення і позитивних вражень.

30.11.2017 Четверта Кайдзен-конференція: «Кайдзен – малими кроками до великого успіху»

У цьому році ми ще більше уваги приділили практичним аспектам впровадження інструментів Кайдзен, обговорювали нові інструменти поліпшень і розбирали питання, які нам ставили на заходах раніше. Також ми продовжили роботу на двох паралельних майданчиках в напрямках Виробництво і Послуги. Далі докладніше...

30.10.2017 Як успішно застосовувати КАЙДЗЕН в українських компаніях?

Дізнатися про те, як успішно застосовувати японську методику управління бізнесом – Кайдзен, ми могли завдяки відкритому Кайдзен-семінару, який проходив 26 жовтня 2017р. в Міжнародному інституті менеджменту (МІМ-Київ). Даний семінар проходив в рамках проекту «Рік Японії в Україні», і відвідали його понад 100 представників українського бізнесу.

26.10.2017 FINISH КАЙДЗЕН-марафону – «Головне знайти людину, у якої горять очі»

І ось 20 жовтня 2017 року відбувся завершальний X Етап Кайдзен-марафону на тему «Мотивація. Робота малих груп. Система пропозицій». На останній етап ми залишили на розгляд найголовніше питання – а як же зробити так, щоб все це почало працювати в компанії, адже результат залежить від старань усієї команди?

25.10.2017 Кайдзен Інститут уже в Україні

45+ секторів, 6 континентів, 45+ офісів, 60+ країн, 30+ мов, 400+ консультантів. Про що  це? А це все про першоджерело і головного провайдера консультаційних послуг з впровадження системи Кайдзен у всьому світі – Кайдзен Інститут. І з цього року в Україні вже є представництво цього світового бренда під назвою Кайдзен Інститут Україна. 

11.10.2017 КАЙДЗЕН-марафон 9 етап: «Так здрастуй, КАЙДЗЕН-офіс!»

6 жовтня під керівництвом досвідченого тренера Антоніни Соколової відбувся передостанній етап КАЙДЗЕН-марафону 2017. Цей етап більше привернув інтерес представниць прекрасної статі, а це тому, що він був присвячений застосуванню КАЙДЗЕН в офісі. Філософія КАЙДЗЕН універсальна і її інструменти можуть застосовуватися не тільки у виробництві, але і в офісних процесах. 

10.10.2017 У нас поповнення – 7 КАЙДЗЕН-практиків підтвердили свою кваліфікацію

7 жовтня ряди сертифікованих КАЙДЗЕН-практиків в Україні поповнили ще 7 прихильників японського стилю менеджменту, які успішно підтвердили свою кваліфікацію під час презентації своїх проектів, які вони робили протягом 3-х місяців. 10 днів навчання, під час яких було повне занурення в процес, зробили, за словами учасників, переворот думок.

25.09.2017 «КАЙДЗЕН – звучить як секта, але дуже прикольна штука»

14 вересня 2017 року, в місті Дніпро пройшов вже четвертий КАЙДЗЕН-тур в компанію Інтерпайп Сталь. ІНТЕРПАЙП Сталь займається впровадженням інструментів КАЙДЗЕН з 2012 року. Ініціатором став сам керівник компанії. Тому була створена команда, яка почала займатися в цьому напрямку і завдяки цьому, компанія досягла вагомих результатів, а також продовжує поліпшуватися кожен день.

21.09.2017 Як марафонці на VIII Етапі з Управлінням ланцюгами постачань розбиралися

На VIII Этапе КАЙДЗЕН-марафона мы рассматривали, как Кайдзен может помочь улучшить процесс логистики. Бережливое Управление цепочками поставок – это подход к управлению потоками, основанный на постоянном стремлении к устранению потерь. Большинство компаний сосредотачиваются на устранении потерь только в производственных процессах, но в логистических процессах их не меньше.

13.09.2017 КАЙДЗЕН: від слів до справи або як успішно застосовувати в Україні

6 вересня 2017 року відбувся відкритий КАЙДЗЕН-семінар, який проходив у Вінниці, за підтримки Посольства Японії в Україні, Вінницької торгово-промислової палати, української бізнес-спільноти та випускників програми JICA. Ми з радістю запрошуємо Вас на заключний семінар, який відбудеться 26 жовтня в Києві!

22.08.2017 Одна команда – єдиний результат!

Одна команда – єдиний результат! – саме це гасло найкраще характеризує компанію JTI Україна, яка протягом тривалого часу впроваджує інструменти КАЙДЗЕН і повністю працює за цією системою. А щоб переконатися в цьому, 16 серпня 2017р. група підприємців з усієї України вирушили в КАЙДЗЕН-тур на фабрику JTI Україна в м. Кременчук.

21.08.2017 VII Етап КАЙДЗЕН-марафону – робимо правильно із першого разу

Тема якості і стандартизації був присвячений VII Етап КАЙДЗЕН-марафону з темою «Загальне управління якістю (TQM). Стандартизація», який марафонці пробігли в Києві 17 серпня. До речі, на цей етап зібралася найбільша кількість учасників за весь час проведення марафону. Цей етап дуже важливий в японській філософії КАЙДЗЕН.

08.08.2017 VI Етап КАЙДЗЕН-марафону – говоримо мовою КАЙДЗЕН

Багатьом відомі такі КАЙДЗЕН-інструменти як 5S, візуалізація, ТРМ, SMED і вже на попередніх етапах ми розібралися з особливостями застосування цих інструментів. А ось що таке Heijunka, Jidoka, Poka Yoke, Andon, Kanban, Just in TimeІ ось, щоб розібратися з усіма нюансами застосування цих інструментів із цікавими назвами, 4 серпня ми зібралися на VI Етап КАЙДЗЕН-марафону.

26.07.2017 Уже рік двері Лантманнен Акса відкриті для КАЙДЗЕН-спільноти України

Рівно рік тому 21 липня 2016 року ми провели перший КАЙДЗЕН-тур в шведську компанію Лантманнен Акса, яка є частиною скандинавського харчового концерну Lantmannen. Компанія успішно впроваджує КАЙДЗЕН вже багато років і вже рівно рік співробітники компанії діляться своїм досвідом з КАЙДЗЕН-спільнотою України.

20.07.2017 «КАЙДЗЕН-семінар у Львові: достатня кількість – це не про нас»

В учасників була можливість приїхати в це дивовижне місто напередодні на вихідних, щоб прогулятися старовинними вуличками, відвідати архітектурні перлини Львова, отримати насолоду від відмінної кави, скуштувати страви чудової місцевої кухні в одному з численних тематичних закладів міста. А в понеділок 17 липня всі з чудовим настроєм зібралися в Львівській бізнес-школі УКУ.

11.07.2017 Екватор КАЙДЗЕН-марафону пройдено успішно!

V етап КАЙДЗЕН-марафону – це екватор нашого довгого забігу під назвою КАЙДЗЕН-марафон. Ми вже вивчили основи філософії КАЙДЗЕН, розібралися c проблемами і втратами в процесах, способами їх виявлення і вже ознайомилися з одним з важливих інструментів КАЙДЗЕН – 5S. І ось 7 липня 2017р. пройшов V етап марафону.

26.06.2017 Головне не стояти на місці, а вдосконалюватися!

23 червня 2017 року відбувся вже 22 КАЙДЗЕН-тур в тютюнову фабрику «Джей Ті Інтернешнл Україна» (JTI) в м. Кременчук. Компанія JTI входить в трійку найбільших міжнародних тютюнових компаній, а фабрика JTI в Кременчуці вже не один десяток років втілює інструменти КАЙДЗЕН і повністю працює за цією системою. 

21.06.2017 Етап IV: 5S - біжимо без перешкод

19.06.2017р. ми пробігли вже четвертий етап КАЙДЗЕН-марафону на тему «Інструменти КАЙДЗЕН і особливості їх застосування: 5S і візуальний менеджмент». Так як марафонці вже набрали рівний темп, перед ними постало завдання не тільки його підтримувати, а й відкривати для себе нові можливості на дистанції. Метою семінару було розвинути практичні навички застосування інструменту 5S і візуального менеджменту. 

06.06.2017 КАЙДЗЕН-марафон Етап III – пройдено!

31.05.2017 проходив третій етап КАЙДЗЕН-марафону – «КАЙДЗЕН-методи аналізу та вирішення проблем». Метою даного заходу було навчити марафонців методикам роботи із виявленням проблем, їх симптомів і пошуку справжніх причин. Також ми більш детально розібрали КАЙДЗЕН-інструменти аналізу із вирішення кореневих проблем для підвищення ефективності роботи підприємства.

02.06.2017 КАЙДЗЕН-тур в компанію Інтерпайп Сталь

Яскравим прикладом успішного впровадження японської філософії КАЙДЗЕН в Україні є компанія «Інтерпайп Сталь». Щоб переконатися в тому, що реалізація інструментів КАЙДЗЕН приносить хороші результати, ми вирушили в КАЙДЗЕН-тур на металургійне підприємство. І ось, 30 травня 2017р. група з 20 учасників з навчальним візитом відвідала «Інтерпайп Сталь»

01.06.2017 КАЙДЗЕН-семінар в Дніпропетровській ОДА: поширюємо КАЙДЗЕН в регіони

У рамках проекту «Рік Японії в Україні» відбувся вже 3-й семінар «КАЙДЗЕН: від слів до справи або як успішно застосовувати в Україні». Семінар пройшов 29 травня 2017р. в Дніпропетровській ОДА за участю більш, ніж 80 осіб. Радник Губернатора Дніпропетровської області – Віталій Вікторович Литвин, відкрив семінар і розповів, що захід дуже цікавий.

27.04.2017 КАЙДЗЕН-марафон: одне розуміння - одна мета!

26 квітня 2017р. пройшов другий етап довгого забігу під назвою КАЙДЗЕН-марафон. Метою даного заходу було освоїти один з основних інструментів КАЙДЗЕН – Картування потоків створення цінностей (англ. Value Stream Mapping). Цей інструмент можна порівняти з діагностикою у лікаря: поки не знайдена причина – лікування марна справа, а то, іноді, і на шкоду здоров'ю. 

20.04.2017 КАЙДЗЕН в компанії Елопак-Фастів

Як впроваджувати систему КАЙДЗЕН на українському підприємстві знають співробітники компанії «Елопак-Фастів», які 14 квітня 2017 року черговий раз відкрили свої двері для колег з інших компаній. І ось завдяки КАЙДЗЕН-туру представники компаній різних сфер діяльності змогли побачити, як впроваджуються основні інструменти системи ощадливого виробництва.

17.04.2017 Херсонські підприємці приєднуються до руху КАЙДЗЕН

Не секрет, що у важкий час бізнес стагнує про це в першу чергу йшлося на семінарі в ІСС Ukraine, який організували в Херсоні 10 квітня з ініціативи керівника Херсонського регіонального представництва Українського національного комітету Міжнародної торгової палати Анатолія Хоменка і директора КАЙДЗЕН Клубу в Україні Івана Сарвара. Семінар проходив в рамках проекту «Рік Японії в Україні» за підтримки Посольства Японії в Україні.

07.04.2017 КАЙДЗЕН-марафон стартував!

4 квітня марафонці вже приміряли японські кросівки і почали біг на довгу дистанцію. Пройшов перший Етап довгого забігу на тему «Основи КАЙДЗЕН. Втрати і можливості в роботі». На цьому етапі консультант КАЙДЗЕН Клубу Роман Романцов поділився своїми знаннями про основи підходу КАЙДЗЕН у веденні бізнесу, про види втрат і їх вплив на ефективність роботи. А в ході ділової гри марафонці змогли зрозуміти сутність впливу втрат на їх діяльність.

29.03.2017 «КАЙДЗЕН: від слів до справи»

23.03.2017 р. перед учасниками КАЙДЗЕН-семінару «КАЙДЗЕН: від слів до справи або як успішно застосовувати в Україні» відкрив свої двері Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана і об'єднав представників більш, ніж 20 компаній з різних сфер (виробничої, фінансової, сфери послуг) з різних міст України, так як японська система управління КАЙДЗЕН застосовується і діє в будь-яких сферах.

28.03.2017 «Думай ясно! Дій динамічно! Будь послідовним!»

Відмінна риса японців – брати найкращий світовий досвід і доводити його до досконалості. Ідея постійних поліпшень лежить в основі японської філософії та системи управління компанією під назвою КАЙДЗЕН. Застосування даної системи дає хороші плоди і на Україні. Доказом цього є шлях підприємства по виробництву упаковки для рідких харчових продуктів – «Елопак-Фастів» на чолі з Костянтином Гаврилюком

17.02.2017 Як металургійна компанія впроваджує систему КАЙДЗЕН?

Ми вже не одноразово говорили про те, що система КАЙДЗЕН може бути впроваджена у будь-якій галузі та сфері діяльності. Переконатися в цьому ми могли завдяки КАЙДЗЕН-туру в компанію Інтерпайп Сталь, який проходив 15 лютого 2017р. у м Дніпро. Хочемо нагадати, що компанія Інтерпайп Сталь є найбільшим електросталеплавильним комплексом з виробництва круглої сталевої заготовки у Східній Європі, об'єднує інноваційні сталеплавильні технології.

30.01.2017 «Lantmannen Axa»: Робити речі краще, ніж учора!

Після Новорічних і Різдвяних свят КАЙДЗЕН Клуб відновив свою діяльність з новими силами, планами і натхненням. 26.01.2017р. відбувся перший в цьому році КАЙДЗЕН-тур< на підприємство харчової промисловості «Lantmannen Axa». Компанія, яка вже протягом 5 років співпрацює з КАЙДЗЕН Клубом, і успішно впроваджує у себе філософію КАЙДЗЕН: як на виробництві, так і в офісі. У 2000 році підприємство було викуплено шведами і стало частиною шведського харчового концерну «Cerealia».

19.12.2016 ІНТЕРПАЙП Сталь відкриває двері для КАЙДЗЕН-спільноти України

Українській бізнес-спільноті добре відома компанія ІНТЕРПАЙП Сталь – найбільший бізнес-юніт не лише України, але і всієї Східної Європи. ІНТЕРПАЙП Сталь є першим металургійним заводом в Україні, який був побудований з нуля за роки незалежності. ІНТЕРПАЙП Сталь займається впровадженням інструментів КАЙДЗЕН з 2012 року. Ініціатором став сам керівник компанії. 15 грудня 2016р. перша група з 30 учасників із різних компаній з усієї України відвідала компанію ІНТЕРПАЙП Сталь.

06.12.2016 Прес Корпорейшн Лімітед на шляху втілення КАЙДЗЕН

Вінницька газетна друкарня «Прес Корпорейшн Лімітед» – це сучасна компанія, яка надає послуги з оперативного друку кольорових і ч/б газет малих, середніх і великих тиражів та обсягів. Побудований технологічний процес, сучасне обладнання та команда професіоналів своєї справи орієнтовані на максимальне задоволення потреб клієнтів. 5 грудня 2016р. для компанії був організований корпоративний семінар «КАЙДЗЕН – можливості для безперервних поліпшень».

23.11.2016 Третя всеукраїнська КАЙДЗЕН-конференція: у чому секрет японського лідерства?

І ось 14-15 листопада 2016р. у Президент Готелі (м.Київ) проходила Третя всеукраїнська КАЙДЗЕН-конференція «КАЙДЗЕН – японський секрет лідерства в Україні».  Цього року формат конференції трохи змінився і 38 учасників на третій день конференції 16 листопада вирушили на виробничі підприємства Київської області – «Елопак-Фастів» та «Лантманнен Акса», для того, щоб краще познайомитися з реальними прикладами роботи системи КАЙДЗЕН.

27.10.2016 КАЙДЗЕН: практика застосування та вплив на бізнес-результати

25 жовтня 2016р. КАЙДЗЕН Клуб в Україні спільно з Міжнародним інститутом менеджменту (МІМ-Київ) проводив відкритий КАЙДЗЕН-семінар. Метою якого було розповісти, як одна з найбільших типографій «Компанія «Юнівест Маркетинг» успішно впровадила у себе японський стиль менеджменту, а також яку роль відіграють інструменти КАЙДЗЕН в оптимізації фінансових процесів на прикладі групи компаній ТАС.

04.10.2016 Досвід компанії «Джей Ті Інтернешнл Україна» - шлях постійного стабільного розвитку

У середу, 30 вересня 2016 року відбувся черговий КАЙДЗЕН-тур на тютюнову фабрику «Джей Ті Інтернешнл Україна» (JTI) у м. Кременчук. Хочемо нагадати, що компанія «Джей Ті Інтернешнл Україна» - європейський підрозділ компанії «Japan Tobacco Inc.», яка входить до трійки найбільших міжнародних тютюнових компаній. Розповіли з чого треба починати, чому приділяти особливу увагу та яких помилок варто уникати. Компанії JTI є чим поділитися, а нам з вами – чому повчитися.

30.09.2016 КАЙДЗЕН Клуб на конференції члена Клубу «Золоте Руно»

У середу, 28 вересня 2016р. представники КАЙДЗЕН Клубу в Україні взяли участь у конференції із застосування ефективних рішень в області шліфування та обробки деревини. Конференція була організована Членом КАЙДЗЕН Клубу - компанією «Золоте Руно». Хочемо зазначити, що зовсім недавно компанія з виробництва стрічкових пилок і абразивних матеріалів «Золоте Руно» стала Членом КАЙДЗЕН Клубу і вже активно впроваджує систему КАЙДЗЕН на своєму підприємстві.

20.09.2016 КАЙДЗЕН рухається на південь: перший КАЙДЗЕН-семінар в Одесі

Уперше в південному регіоні, а саме в місті Одеса, 16 вересня 2016р. КАЙДЗЕН Клуб в Україні проводив відкритий семінар на тему «КАЙДЗЕН для підвищення конкурентоспроможності українських компаній». Під час семінару представники українського бізнесу ділилися своїм досвідом застосування інструментів КАЙДЗЕННа наш подив на КАЙДЗЕН-семінар в Одесі зібралися учасники з різних регіонів України, що є підтвердженням зростаючого інтересу до філософії КАЙДЗЕН серед українського бізнесу. 

19.09.2016 ПАТ «ТЕРЕМНО Хліб» впевнено стає на КАЙДЗЕН-шлях

12-14 вересня 2016 року в ПАТ «ТЕРЕМНО Хліб» (м.Луцьк) проходив корпоративний тренінг з побудови карти потоку створення цінності та підвищення операційної ефективності за допомогою впровадження інструментів КАЙДЗЕН. ПАТ «ТЕРЕМНО Хліб» – хлібзавод, асортиментний ряд продукції якого налічує понад 140 найменувань. Більшість хлібобулочних виробів виготовляється за рецептурами, які розроблені технологами підприємства.

15.09.2016 Лантманнен Акса знову відкриває двері гостям

13 вересня 2016р. відбувся КАЙДЗЕН-тур у шведську компанію з виробництва сухих сніданків «Лантманнен Акса», яка є частиною скандинавського харчового концерну Lantmannen. Продукція компанії успішно реалізовується у 45 країнах світу, в основному в Європі та Скандинавських країнах. У 70-х роках компанія закупила англійське обладнання і розпочала виробництво сухих сніданків. У 1991 р запустила виробництво пластівців, подушечок та фігурних виробів.

01.08.2016 Впровадження КАЙДЗЕН харчовою компанією Лантманнен Акса

Велике бажання керівника і поступова залученість усієї команди в процес впровадження японської філософії КАЙДЗЕН вже за короткий проміжок часу може принести значні результати для компанії. Яскравим прикладом цього є ПАТ «Лантманнен Акса», яка 28 липня приймала у себе на виробництві другий КАЙДЗЕН-тур, ділячись своїм досвідом і досягненнями від реалізації безперервних поліпшень. Хочемо нагадати, що компанія Лантманнен Акса почала впроваджувати КАЙДЗЕН у 2012 році.

22.07.2016 Перший КАЙДЗЕН-тур у шведську компанію Лантманнен Акса

Після довгої підготовки 21 липня 2016р. відбувся перший КАЙДЗЕН-тур у Шведську компанію Лантманнен Акса. ПрАТ «Лантманнен Акса» є частиною скандинавського харчового концерну Lantmannen – одного з найбільших у Скандинавії. Завдяки використанню унікальної технології виробництва та сталого розвитку асортименту, на сьогодні «Лантманенн Акса» є провідним виробником швидких сніданків в Україні.

04.07.2016 Друга група ПРАКТИКІВ з Ощадливого виробництва

2 липня 2016р. захистила свої проекти друга група Практиків з Ощадливого виробництва. Нагадаємо, що цього разу навчання проходило на виробничому підприємстві ТОВ «ТІС» в м. Бердичів. Старт навчання був у середині квітня і ось вже наші ряди поповнилися чотирма сертифікованими Практиками. І так, компанії ТОВ «ТІС», ТОВ «ЛВН Лімітед» (Nemiroff) і ТОВ «Група ТАС» вже мають у своїх рядах фахівців, які будуть займатися постійними поліпшеннями в компаніях.

29.06.2016 Компанія JTI Україна – постійний розвиток і вдосконалення процесів виробництва

23 червня 2016р. відбувся 20-й КАЙДЗЕН-тур на японську фабрику JTI Україна. Компанія «Джей Ті Інтернешнл Україна» – європейський підрозділ компанії Japan Tobacco Inc., яка входить до трійки найбільших міжнародних тютюнових компаній. В Україні компанія представлена тютюновою фабрикою в Кременчуці, головним офісом в Києві та 9 регіональними офісами в найбільших містах України. JTI є однією з найбільших міжнародних FMCG компаній і одним з кращих роботодавців в нашій країні.

23.05.2016 Місце карти потоку створення цінності в системі Ощадливого виробництва

19 і 20 травня 2016р. в КАЙДЗЕН Клубі в Україні проходив тренінг на тему «Місце карти потоку створення цінності в системі Ощадливого виробництва», в якому взяли участь представники таких компаній як Полтавський ГЗК, Єристівський ГЗК, Лантманнен Акса, МЛ ДІЛА, Арт Метал Фурнітура, Прес Корпорейшн Лімітед та ін. Програму проводила тренер з 12-річним досвідом та бізнес-консультант КАЙДЗЕН Клубу Антоніна Соколова.

16.05.2016 Елопак-Фастів відкриває двері для студентів Executive MBA kmbs

За останній місяць ПрАТ «Елопак-Фастів» приймає в гостях вже другу групу студентів Executive MBA Києво-Могилянської бізнес-школи. Останній КАЙДЗЕН тур проходив у п'ятницю 13 травня. На цей раз компанію Елопак-Фастів відвідали представники таких організацій, як ДЖЕМІНІ ЕСПРЕСО, cVidya Networks, Національний інститут раку, Fiori Flower Company, SPS Commerce і ТОВ «Флоранж».

26.04.2016 Вивчаємо досвід впровадження КАЙДЗЕН компанією Елопак-Фастів

Не так давно компанія Елопак-Фастів зверталася до КАЙДЗЕН Клубу в Україні з метою вивчення японського стилю менеджменту і відвідувала навчальні заходи і КАЙДЗЕН тури на кращі підприємства України та Японії. Зараз же представники Елопак-Фастів вже приймають такі тури у себе на підприємстві, щоб поділитися своїм досвідом впровадження одних із основних інструментів КАЙДЗЕНсистеми 5S і візуалізації, а також системи подачі пропозицій.

25.04.2016 Підготовка другої групи ПРАКТИКІВ з ощадливого виробництва: МОДУЛЬ 1

З 18 по 22 квітня 2016р. проходив перший модуль Сертифікаційної програми підготовки Практиків з ощадливого виробництва. Друга група майбутніх Практиків проходить навчання на підприємстві ТОВ «ТІС» в місті Бердичів (Житомирська обл.). Компанія «ТІС» є провідним українським виробником оздоблювальних профілів. На цей раз група об'єднує представників таких компаній, як ТОВ «ТІС», ТОВ «ЛВН Лімітед» (Nemiroff), Авіакомпанія «Бізнес Джет Тревел» і ТОВ «Група ТАС».

19.04.2016 Представники українського бізнесу переймають досвід компанії JTI Україна

У п'ятницю 15 квітня 2016р. проходив відкритий КАЙДЗЕН тур на фабрику JTI Україна для українських підприємців. Цей КАЙДЗЕН тур відвідали представники таких компаній як: ПАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», СМ «Аврора» (м. Полтава), ТОВ «Виробниче об'єднання ТЕХНА» (Житомирська обл.), Компанія GST (м. Одеса), Fozzy Group, ТОВ «Логопласт Україна», Компанія «Юнівест Маркетинг», Brainlab Studio (м. Київ), ПП «Екіпаж» (м. Харків) та інші.

28.03.2016 Корпоративний КАЙДЗЕН тур на Фабрику JTI для Баядера Груп

Чи можна впровадити КАЙДЗЕН в українських компаніях і чи приживеться філософія постійного вдосконалення з огляду на український менталітет? Розібратися в цьому, а також побачити кращу практику реалізації японського стилю менеджменту в Україні зібралися представники компанії Баядера Груп. І так 25 березня 2016р. група співробітників Баядера Груп брала участь у КАЙДЗЕН турі на фабрику JTI Україна в Кременчуці.

24.03.2016 КАЙДЗЕН-семінар «Японська філософія КАЙДЗЕН в Україні»

Той факт, що інтерес до японської філософії КАЙДЗЕН зростає стрімкими темпами, вже відомий. Але останнім часом спостерігається ще один цікавий момент: КАЙДЗЕН в Україні активно виходить за рамки лише виробничих підприємств. Зараз з методикою постійних вдосконалень знайомляться компанії-аграрії, організації та департаменти, що займаються логістикою, а також значно виріс інтерес компаній сфери послуг. Ось і 23 березня 2016р. в рамках відкритого КАЙДЗЕН-семінару зібралося понад 70 учасників.

23.03.2016 КАЙДЗЕН Клуб в Україні на засіданні членів Американської торгової палати

Японський стиль менеджменту набирає інтерес серед української бізнес-спільноти. І ось у вівторок 22 березня 2016р. КАЙДЗЕН Клуб в Україні та компанія JTI Україна ділилися з членами Американської торгової палати (АСС) тенденціями розвитку японської філософії в Україні. У рамках цієї зустрічі керівник із зовнішніх зв`язків і зв`язків з громадами JTI Україна Василь Губарець познайомив учасників з головними поняттями КАЙДЗЕН.

15.02.2016 Час впроваджувати КАЙДЗЕН

Коли, як не зараз, починати впровадження японської філософії КАЙДЗЕН на своїх підприємствах? Про це знають представники компаній, які 12 лютого 2016 року з навчальним візитом відвідали фабрику JTI у Кременчуці. Так, переймати досвід успішної реалізації ощадливого виробництва компанією JTI зібралися учасники КАЙДЗЕН туру з таких компаній, як: ТОВ «Вік «ХітЛайн», ТОВ «СЕ Борднетце - Україна», ТОВ «Ескада-М», Концерн «NICMAS», ПАТ «Теремно ХЛІБ», ТОВ «Агротехніка» та ін.

24.12.2015 Компанія Елопак-Фастів відкриває двері в свій КАЙДЗЕН

Ще в 2013 році представники компанії Елопак-Фастів з ознайомчим візитом вперше відвідали фабрику JTI в Кременчуці, а 22 грудня 2015р. вже представники компанії JTI відвідують підприємство Елопак-Фастів, яке досягло значних результатів у впровадженні системи 5S і візуалізації. Це вже другий КАЙДЗЕН тур, який проходить на виробництві норвезької компанії Елопак у Фастові.

22.12.2015 Тойота Україна: як залучити співробітників до КАЙДЗЕН?

18 грудня 2015р. в центральному в офісі Тойота Україна проходила конференція для дилерів компанії з усієї України. Конференція була присвячена темі «Як залучити співробітників до КАЙДЗЕН?». Представники Тойота Україна ділилися зі своїми колегами досвідом впровадження філософії КАЙДЗЕН в центральному офісі. Відкрив захід генеральний менеджер департаменту запасних частин Кен ХІРАНО.

16.12.2015 Корпоративний КАЙДЗЕН тур для СКФ Україна

11 грудня 2015р. відбувся останній у цьому році КАЙДЗЕН тур на фабрику JTI Україна в Кременчуці. Цього разу це був корпоративний тур в якому 22 представники компанії СКФ Україна переймали досвід реалізації ощадливого виробництва і ділилися своїми досягненнями з колегами компанії JTI. ПАТ «СКФ Україна», яке входить в корпорацію SKF, є єдиним в Україні виробником роликових конічних підшипників і компонентів до них. 

08.12.2015 Як впровадити КАЙДЗЕН? Досвід компанії JTI Україна

З 2013 року в рамках співпраці з компанією Джей Ті Інтернешнл Україна КАЙДЗЕН Клуб організував 15 навчальних КАЙДЗЕН турів на фабрику JTI, щоб дати можливість українським підприємцям на власні очі побачити працюючу за принципами філософії КАЙДЗЕН компанію. 4 грудня 2015р. у КАЙДЗЕН турі взяли участь представники таких компаній як: ПАТ «Лантманнен Акса», ТОВ НВО «Екософт», ТОВ ІТЦ «Івік», СБК «КОЛІБРІ» і ТОВ МЗ «Дніпросталь».

18.11.2015 Друга всеукраїнська КАЙДЗЕН-конференція: підводимо підсумки

12-13 листопада 2015р. в Президент Готелі (м Київ) відбулася Друга всеукраїнська КАЙДЗЕН-конференція «Ощадливе виробництво – відкриваємо нові горизонти». Які результати наймаштабнішого заходу України, який зібрав в одному місці прихильників японської філософії КАЙДЗЕН з усієї України? В рамках Другої всеукраїнської КАЙДЗЕН-конференції зібралося 158 представників із 56 українських компаній з усіх регіонів України.

30.10.2015 Чи всім компаніям потрібно застосовувати КАЙДЗЕН?

Чи всім компаніям потрібно впроваджувати японський стиль менеджменту або може варто застосовувати західний стиль управління? Розібратися в цьому нам допоміг Сертифікований ПРАКТИК з Ощадливого виробництва і проектний менеджер (IPMA, А) Владислав Рассулов. В рамках відкритого семінару, який проходив 27 жовтня 2015 року в Міжнародному інституті менеджменту (МІМ-Київ), пан Рассулов ділився своїм баченням реалізації КАЙДЗЕН в українських компаніях.

28.10.2015 Філософія КАЙДЗЕН як стиль життя

Розібратися в тому, що таке філософія КАЙДЗЕН і як її застосовувати на українських підприємствах, ми з групою українських підприємців змогли завдяки КАЙДЗЕН туру на фабрику JTI Україна. І ось 23 жовтня 2015р. представники таких компаній як: ПАТ «Теремно ХЛІБ», ELEKS, НПФ «ЕКОТОН», Одеська залізниця, ТД ТОВ «Актив-Агро», ТОВ «АК «БІЗНЕС ДЖЕТ ТРЕВЕЛ» і ТОВ «Дойчелектросервіс» з навчальним візитом відвідали фабрику JTI.

04.08.2015 Мodern Lean Production від компанії «Модерн-Експо»

Немає сумніву в тому, що філософія КАЙДЗЕН активно поширюється по Україні і з успіхом використовується українськими підприємцями в своїх компаніях. Одним з таких ощадливих підприємств є компанія з виробництва торгового обладнання Modern-Expo Group (м. Луцьк). Саме ця компанія в рамках конференції «Modern Lean Production» 31 липня 2015 року ділилася своїм досвідом та результатами впровадження японської філософії КАЙДЗЕН.

07.07.2015 Впровадження інструментів КАЙДЗЕН в офісі Тойота-Україна

У середу 1 липня 2015 року відбувся корпоративний тренінг для Тойота-Україна на тему «Впровадження інструментів КАЙДЗЕН в офісі». Здавалося б, що ще можна покращувати в Тойота, адже саме з цієї компанії бере витоки філософія КАЙДЗЕН. Але, тим не менш, компанія Тойота показує, що поліпшення мають місце завжди і процес вдосконалення нескінченний. Хочеться відзначити, що у цьому тренінгу взяли участь представники різних департаментів та відділів компанії.

01.07.2015 Захист проектів на підтвердження кваліфікації ПРАКТИК з Ощадливого виробництва

У п'ятницю 26 червня 2015 року вперше в Україні відбувся захист проектів на підтвердження кваліфікації ПРАКТИК з Ощадливого виробництва. Хочемо нагадати Вам, що представники таких компаній, як Концерн «Укрросметал», Компанія «Юнівест Маркетинг», ПрАТ «Елопак-Фастів», Компанія ZGODA, КАЙДЗЕН Клуб в Україні проходили навчання за 2-х модульною програмою і тепер, захистивши свій проект, можуть з гордістю носити звання «ПРАКТИК з Ощадливого виробництва».

30.06.2015 Співробітники СП ТОВ «Модерн-Експо» вчаться аналізувати потоки створення цінності

КАЙДЗЕН-рух в Україні розвивається стрімкими темпами. На підтвердження цього наводимо приклад ще однієї ощадливої компанії в Україні з якою КАЙДЗЕН Клуб познайомився на Першій всеукраїнській КАЙДЗЕН-конференції в 2014 році. Це компанія СП ТОВ «Модерн-Експо», яка знаходиться в м. Луцьк. Цей міжнародний холдинг є провідним виробником і постачальником торгового обладнання в Центральній та Східній Європі.

26.06.2015 Розвиток системи КАЙДЗЕН в ТОВ «Екопласт»

Ми вже говорили про активний інтерес українських компаній до системи КАЙДЗЕН. Хочемо розповісти ще про одну компанію у Хмельницькому, яка теж пройшла великий шлях у цьому напрямку. Для інформації – ТОВ «Екопласт» займається виробництвом ПЕТ продукції і є однією з лідируючих компаній в Європі у цьому напрямку. Хочеться відзначити, що у застосуванні таких інструментів КАЙДЗЕН, як 5S і візуалізація у компанії вже проведена велика робота.

25.06.2015 ПрАТ «Керамет» впроваджує Ощадливе виробництво

Останнім часом в Україні спостерігається тенденція підвищення інтересу до Ощадливого виробництва. А багато компаній не лише цікавляться цією системою, а вже активно роблять кроки щодо поліпшення. Однією з таких компаній є ПрАТ «Керамет», яка розпочала впровадження філософії КАЙДЗЕН із застосування інструменту 5S у вересні 2014 року. Для інформації – ПрАТ «Керамет» надає повний комплекс послуг зі збору, заготовки та переробки чорних металів.

12.06.2015 Втілення філософії КАЙДЗЕН на фабриці Джей Ті Інтернешнл Україна

У п'ятницю 5 червня 2015р. відбулася чергова поїздка на а японську фабрику «Джей Ті Інтернешнл Україна» (JTI). Цього разу групу з 22 осіб склали представники таких компаній як: ПІІ «Тойота-Україна», ТОВ «ЛВН Лімітед», ТОВ «ТЕРРА ФУД», ТОВ «М енд С форвардінг Ко», ТОВ «Профсталь», ТОВ «Кронас», ТОВ «Інвест кредит капітал», ВД «Медіа-Про», ТОВ «Центр експертних рішень» (м. Київ), ТОВ «ІМПАК» (м. Житомир) та інші.

08.06.2015 Елопак-Фастів на шляху постійного вдосконалення

Рік тому ми познайомили нашу аудиторію з компанією ПрАТ «Елопак-Фастів», коли у статті «Розвиток КАЙДЗЕН у виробничій компанії Елопак-Фастів» розповіли про зміни, які компанія отримала за рік застосування інструментів КАЙДЗЕН. Зараз ми хочемо розповісти Вам про те, як іноземна компанія з «українським менталітетом» просувається шляхом постійного вдосконалення.

27.05.2015 Майстер-клас на тему «Роль філософії КАЙДЗЕН при реалізації місії проекту»

23 травня 2015р. Українською асоціацією управління проектами УАУП за підтримки КАЙДЗЕН Клубу в Україні та Українсько-Японського Центру НТУУ «КПІ» в рамках ХII Міжнародної конференції з управління проектами проводився майстер-клас на тему «Роль філософії КАЙДЗЕН при реалізації місії проекту». Спікером був  Генеральний  директор  фабрики  JTI Єгипет  Сергій Миколайович Лавриков.

26.05.2015 КАЙДЗЕН Клуб на японській чайній церемонії «Чякай 2015»

У суботу, 23 травня 2015р. в Ботанічному саду імені Фоміна друзі та партнери КАЙДЗЕН Клубу в Україні взяли участь у японській чайній церемонії «Чякай 2015». Гостями на церемонії були понад 30 представників таких компаній як: ТОВ «Єва Бикова Колекшин», ТОВ «Кронас», ТОВ «Іва Тревел», ПрАТ «Елопак-Фастів», Компанія «Юнівест Маркетинг», ТОВ «АДМ», АТ «Тера», Strategic Group, ЄБРР, Києво-Могилянська Бізнес-Школа, Київська школа економіки та інші.

14.04.2015 Тренінг про те, як можна поліпшити потоки створення цінності в компанії

6 і 7 квітня 2015р. бізнес-консультант КАЙДЗЕН Клубу в Україні Антоніна Соколова проводила тренінг на тему «Поліпшення потоків створення цінності з точки зору ощадливого виробництва». Захід проходив у конференц-залі Українсько-Японського Центру.  Більшість  учасників  тренінгу  вже  знайомі з ощадливим виробництвом  і  активно  застосовують методику  постійного  вдосконалення  в своїх компаніях.

13.04.2015 Ювелірний Дім «SOVA» стає на шлях постійного вдосконалення

26-27 березня 2015р. відбувся корпоративний тренінг для співробітників Ювелірного Дому «SOVA» на тему «Впровадження системи КАЙДЗЕН». Тренінг розпочався з привітального слова директора ЮД «SOVA» Олександра Сови, який привітав колег та представників КАЙДЗЕН Клубу в Україні, побажав усім вдалого і продуктивного дня і змін після тренінгу. Далі директор КАЙДЗЕН Клубу в Україні Іван Сарвар подякував усім учасникам тренінгу, за те, що вони прагнуть до змін і поліпшень.

07.04.2015 Підготовка ПРАКТИКІВ з ощадливого виробництва: МОДУЛЬ 2

Минулого тижня з 30 березня по 3 квітня проходив другий модуль сертифікаційної програми з підготовки ПРАКТИКІВ з ощадливого виробництва. Навчання проходило на тому ж підприємстві «Компанія «Юнівест Маркетинг» у м. Фастів.

Склад команди був тим же і темою другого модуля була тема «Методика Штурм-прорив для ефективного вирішення проблем».

24.03.2015 Управління виробництвом та контроль якості на підприємстві «Джей Ті Інтернешнл Україна»

У п'ятницю, 13 березня 2015р. відбувся КАЙДЗЕН тур на фабрику Джей Ті Інтернешнл Україна» (JTI). Цього разу перейняти досвід реалізації інструментів КАЙДЗЕН провідної компанії України приїхало майже 40 представників українського бізнесу, серед яких: ПрАТ «Орджонікідзевський рудоремонтний завод» (м. Орджонікідзе, Дніпропетровська обл.), ПрАТ «Елопак-Фастів» (м. Фастів, Київська обл.), ПАТ «Лантманнен Акса» (м. Бориспіль, Київська обл.), Група компаній «УкрТехноФос» (м. Рівне) та ін.

24.02.2015 Підготовка ПРАКТИКІВ з ощадливого виробництва: МОДУЛЬ 1

З 16 по 20 лютого 2015р. на виробничому підприємстві ТОВ «Компанія «Юнівест Маркетинг» у м. Фастів (Київська обл.) проходив перший модуль практичної навчальної  сертифікаційної  програми підготовки ПРАКТИКІВ з ощадливого виробництва. Групу майбутніх практиків складають представники таких організацій, як ТОВ «Компанія «Юнівест Маркетинг» і ПрАТ «Елопак-Фастів» (м. Фастів, Київська обл.), Концерн Укрросметал (м. Суми) та ін.

05.02.2015 Філософія КАЙДЗЕН на японській фабриці «Джей Ті Інтернешнл Україна» (JTI)

У п'ятницю, 30 січня 2015р. відбувся вже одинадцятий КАЙДЗЕН тур на японську фабрику «Джей Ті Інтернешнл Україна» (JTI). Приємно, що інтерес до японської філософії КАЙДЗЕН стрімко зростає, про що свідчить кількість бажаючих відвідати фабрику, яка вже багато років втілює інструменти КАЙДЗЕН і повністю працює за цією системою. Усього в даному КАЙДЗЕН турі брало участь більше 50 представників українського бізнесу.

18.12.2014 Про роль ТОП-менеджменту в процесі змін для слухачів курсу Executive MBA МІБ

У п'ятницю 5 грудня 2014 року в Міжнародному інституті бізнесу відбувся ознайомчий КАЙДЗЕН-семінар для слухачів курсу Executive MBA, в якому взяло участь 28 осіб. Нам приємно, що керівництво даного інституту надало можливість для групи студентів Executive MBA ознайомитися з філософією КАЙДЗЕН.

25.11.2014 Перша всеукраїнська КАЙДЗЕН-конференція: ПІДСУМКИ

12-13 листопада у Києві в конференц-залі Міжнародного інституту менеджменту відбулася Перша всеукраїнська КАЙДЗЕН-конференція «Ощадливе виробництво – досягаємо успіху по-японськи». Серед учасників конференції, яких було 136 осіб, були представники 45 компаній таких як «JTI Україна», «Тойота-Україна», «Sumitomo Electric Bordnetze Ukraine» та багатьох інших.

11.11.2014 «Введення в КАЙДЗЕН» для бізнес-спільноти МІМ-Київ

У середу, 29 жовтня 2014р. в Міжнародному інституті менеджменту МІМ-Київ, відбувся відкритий КАЙДЗЕН-семінар для студентів та випускників даної бізнес-школи. Приємно, що, незважаючи на зайнятість і пізній час проведення даного семінару, зал був повністю заповнений, а кількість учасників склала близько 60 осіб.

31.10.2014 Концерн Укрросметал готується до постійних вдосконалень

17 жовтня 2014р. група топ-менеджерів концерну Укрросметал відвідала фабрику JTI у м. Кременчук. Мета візиту – подивитися на досягнення у впровадженні інструментів ощадливого виробництва в компанії, яка на даний момент є зразком ощадливого підприємства в Україні.

05.09.2014 Постійне вдосконалення в українських умовах можливе!

29 серпня в останній робочий день літа 2014 року пройшов вже 4-й у цьому році КАЙДЗЕН тур в японську компанію «Джей Ті Інтернешнл Україна» (JTI) у м. Кременчук. У цьому КАЙДЗЕН турі брали участь як представники компаній, які ще не відвідували фабрику раніше, так і представники компаній, співробітники яких вже неодноразово відвідували попередні тури.

04.06.2014 Розвиток КАЙДЗЕН у виробничій компанії Елопак-Фастів

З компанією Елопак-Фастів КАЙДЗЕН Клуб познайомився у 2013 році. Усе розпочалося із зустрічі з керівником проектів та програм у сфері виробництва компанії Дмитром Полатайло. Потім у травні співробітники КАЙДЗЕН Клубу відвідали компанію у м. Фастів (Київська обл.). Уже на місці Дмитро разом із головою правління компанії Костянтином Гаврилюком показали своє виробництво.

03.06.2014 Корпоративний КАЙДЗЕН тур для Компанії «Юнівест Маркетинг»

Організацію роботи японської компанії JTI Україна (м. Кременчук) за системою КАЙДЗЕН 30 травня 2014р. подивилися представники ТОВ «Компанія «Юнівест Маркетинг» на корпоративному КАЙДЗЕН турі. Це вже другий корпоративний КАЙДЗЕН тур за останній рік. Раніше представники Компанії «Юнівест Маркетинг» вже неодноразово брали участь у КАЙДЗЕН турах.

21.05.2014 КАЙДЗЕН в Україні: можливо чи ні?

У п'ятницю, 16 травня 2014 року відбувся довгоочікуваний КАЙДЗЕН тур на японську фабрику «Джей Ті Інтернешнл Україна» (JTI). Приємно, що інтерес до японської філософії росте і серед учасників є як представники нових компаній, так і представники організацій, які вже неодноразово відправляли своїх співробітників щоб подивитися КАЙДЗЕН в дії. 

28.04.2014 Як винагороджувати та мотивувати працівників без шкоди для компанії?

Навесні, як завжди, приходить натхнення і бажання на нові звершення. А в КАЙДЗЕН Клубі 24 та 25 квітня проходив авторський тренінг на тему «Винагорода і мотивація». Тема дуже актуальна, щоб бажання та прагнення не покидали цілий рік. Тренер Алла Петрівна Коняєва – засновник Школи Алла Коняєва з управління персоналом, ділилася своїм досвідом у цій сфері.

08.04.2014 КАЙДЗЕН-семінар в рамках фестивалю "Японська весна у Львові"

У п’ятницю, 4 квітня 2014 року у рамках фестивалю «Японська весна у Львові» відбувся перший у Західному регіоні відкритий КАЙДЗЕН-семінар, організований КАЙДЗЕН Клубом спільно з Українсько-Японським Центром, за підтримки Посольства Японії в Україні, Львівської міської ради та Львівської бізнес школи. 

01.04.2014 Філософія КАЙДЗЕН – основа бізнес-процесів

28 березня 2014р. КАЙДЗЕН Клуб в Україні в особі його директора Івана Сарвара брав участь у відкритому круглому столі, присвяченому темі «Філософія КАЙДЗЕН – основа бізнес-процесів», який пройшов у рамках будівельної виставки INTER BUILD EXPO в м. Київ.

Відкрив круглий стіл Максим Рогожин – генеральний директор ТОВ «АГТ Плюс».

18.03.2014 Перший цього року КАЙДЗЕН Тур в японську компанію «Джей Ті Інтернешнл Україна»

У п'ятницю 14 березня 2014 року відбувся перший у цьому році КАЙДЗЕН Тур на японську фабрику «Джей Ті Інтернешнл Україна» (JTI). Цього разу КАЙДЗЕН тур відвідали представники з різних регіонів України, серед яких були учасники з наступних компаній: ПАТ «Лантманнен АКСА» (м. Бориспіль), ПрАТ «Елопак-Фастів» (м. Фастів), ТОВ «УкрТехноФос» та ін.

Наші партнери
Наші клієнти