+38 044 204 81 13

Кайдзен тепер в Запоріжжі

КАЙДЗЕН Клуб в Україні спільно із Запорізькою ТПП, за підтримки Кайдзен Інституту Україна і випускників Японського Агентства Міжнародного Співробітництва JICA провів відкритий Кайдзен-семінар на тему: «Практика Кайдзен в управлінні компанією». Даний семінар був присвячений популяризації японського стилю менеджменту (Ощадливого виробництва) в Запоріжжі та Запорізькій області.

 

 

Консультанти Кайдзен Інституту Україна Світлана Карачун та Євген Єрємєєв розповіли учасникам семінару про основні принципи та інструменти системи Кайдзен, а також про важливість усунення втрат на виробництві та в офісі. Адже втрати – це будь-яка діяльність, за яку клієнт не готовий заплатити, вони не приносять цінності та ускладнюють процеси. Саме за допомогою Кайдзен-інструментів можна зменшити втрати і мінімізувати витрати, одночасно покращуючи якість продукції і поліпшуючи внутрішній клімат в організації.

 

Володимир Медведєв – консультант Кайдзен Інституту Україна та фахівець групи контролінгу компанії Інтерпайп Сталь (м. Дніпро), поділився своїм багаторічним досвідом впровадження Кайдзен-інструментів в компанії. Результатами впровадження системи Кайдзен стали поліпшення умов праці співробітників, підвищення безпеки праці, покращання якості продукції та ін.

 

Підсумовуючи хочеться відзначити, що Кайдзен застосовується для будь-якої компанії і галузі та не вимагає великих капіталовкладень, але вимагає величезних зусиль – від кожного співробітника, починаючи з ТОП-менеджменту і закінчуючи рядовими операторами або ремонтним персоналом. Прихильність вищого керівництва, власників та директорів – є основою впровадження даної системи, як і будь-яких інших змін в організації. Ваша компанія також здатна поліпшити свої показники і якість продукції, застосовуючи методологію Кайдзен, адже з моменту впровадження інструментів Кайдзен без вдосконалення в компанії не буде проходити ні дня. Приєднуйтесь до кращих, застосовуйте методологію Кайдзен і ставайте лідерами у своїй галузі!

 

 

Наші партнери
Наші клієнти