+38 044 204 81 13

Ювелірний Дім «SOVA» стає на шлях постійного вдосконалення

26-27 березня 2015р.  відбувся  корпоративний  тренінг для  співробітників Ювелірного Дому «SOVA» на тему «Впровадження системи КАЙДЗЕН». Тренінг розпочався з привітального слова директора ЮД «SOVA» Олександра Сови, який привітав колег та представників КАЙДЗЕН Клубу в Україні, побажав усім вдалого і продуктивного дня і змін після тренінгу. Далі директор КАЙДЗЕН Клубу в Україні Іван Сарвар подякував усім учасникам тренінгу, за те, що вони прагнуть до змін і поліпшень та коротко окреслив формат 2х-денного заходу.

 

Тренер Антоніна Соколова також привітала учасників, трохи розповіла про себе і про важливість застосування інструментів ощадливого виробництва. Вона зазначила, що важливим фактором успішного впровадження системи КАЙДЗЕН є зацікавленість і залучення персоналу в цей процес. Також обов'язковою запорукою успіху є підтримка і з боку керівництва.

 

 

Далі кожен з учасників представився і розповів про свої очікування. Перший день був присвячений основним інструментам КАЙДЗЕН, а також їх взаємозв'язку і впливу даної системи на результат. Практично застосувати отримані знання учасники змогли завдяки діловій грі «Хаос». Під час гри дві групи учасників організовували виробництво паперових стаканчиків таким чином, щоб вчасно і без браку виконати необхідне замовлення. Після гри всі співробітники ЮД «SOVA» обговорювали проблеми, які виникли в процесі і що потрібно змінити, застосовуючи методику ощадливого виробництва.

 

Другий день тренінгу був присвячений темі 5S і стандартизації. Антоніна Соколова разом з учасниками обговорили всі кроки системи 5S і навели приклад того, як дана система може застосовуватися на ювелірному заводі. Також бізнес-консультант КАЙДЗЕН Клубу розповіла про необхідність створення і дотримування стандартів і як за допомогою візуалізації полегшити процес впровадження КАЙДЗЕН в компанії. На завершення тренінгу співробітники ЮД «SOVA» зіграли 2й раунд гри з урахуванням отриманих знань. Результат вражає.

 

Нам приємно, що співробітники ЮД «SOVA» активно брали участь у навчанні та обговоренні системи КАЙДЗЕН. А ми бажаємо всім співробітникам ЮД «SOVA» залученості й успіху у впровадженні філософії «безперервних поліпшень».

 

 

 

Наші партнери
Наші клієнти