+38 044 204 81 13

КАЙДЗЕН рухається на південь: перший КАЙДЗЕН-семінар в Одесі

Уперше в південному регіоні, а саме в місті Одеса, 16 вересня 2016р. КАЙДЗЕН Клуб в Україні проводив відкритий семінар на тему «КАЙДЗЕН для підвищення конкурентоспроможності українських компаній». Під час семінару представники українського бізнесу ділилися своїм досвідом застосування інструментів КАЙДЗЕН.

 

Юрій Коростильов – Президент меблевої компанії «Еліо Україна», один з найбільш далекоглядних та інноваційних менеджерів української меблевої галузі, розповів про свій багатий досвід впровадження інструментів КАЙДЗЕН (а почав він застосовувати цю методику ще в 2009 році). Пан Коростильов трохи розповів про саму філософію КАЙДЗЕН та її витоки, а далі повідав про свої помилки на старті та як же все таки йому вдалося не зійти зі шляху і продовжити далі йти до мети.

 


Потім вперше була доповідь на таку цікаву і важливу для багатьох компаній тему – «КАЙДЗЕН у логістиці». Цю тему розкрив Роман Романцов – сертифікований Практик з Ощадливого виробництва, професійний управлінець у сфері логістики, закупівель та продажів (досвід роботи в компаніях GREIF Flexibiles Україна, MM Packagings, AR Carton, ABB, а також у компанії Nemiroff, де займався впровадженням інструментів КАЙДЗЕН). Пан Романцов розповів про те, як можна підвищити продуктивність роботи складу і знизити витрати на логістику застосовуючи інструменти КАЙДЗЕН. А також більш детально зупинився на одному зі своїх проектів «Впровадження системи Inventory Control на складах і виробництві NEMIROFF».


На завершення семінару була доповідь від представника Фабрики JTI Україна менеджера виробничої дільниці фабрики Євгена Єрємєєва, якого вже багато хто знає завдяки КАЙДЗЕН-турам на фабрику. Цього разу пан Єрємєєв знайомив аудиторію південного регіону зі своїм досвідом застосування одного з найважливіших інструментів КАЙДЗЕН – 5S3R. Євген розповів про перші кроки впровадження цього інструменту, як залучали до цього процесу співробітників компанії і справлялися з очевидним опором, які результати та які вигоди отримала компанія за всі ці роки і чому так важливо саме для співробітників застосовувати 5S на своїх робочих місцях.

 


На наш подив на КАЙДЗЕН-семінар в Одесі зібралися учасники з різних регіонів України, що є підтвердженням зростаючого інтересу до філософії КАЙДЗЕН серед українського бізнесу. Окрема подяка за гостинність та підтримку в організації заходу АТ «Пласке» – приємно працювати з компанією, яка розділяє наші цінності. 

 

Наші партнери
Наші клієнти