+38 044 204 81 13

КАЙДЗЕН-тур в компанію Інтерпайп Сталь

КАЙДЗЕН – філософія, заснована на невеликих, але постійних і регулярних поліпшеннях всіх бізнес-процесів в компанії, а також якості продукції та умов роботи персоналу. Дана методологія ведення бізнесу з'явилася в Японії в кінці 1940-х років, а зараз цю систему активно застосовують компанії в багатьох країнах, в тому числі і в Україні. Яскравим прикладом успішного впровадження японської філософії КАЙДЗЕН в Україні є компанія «Інтерпайп Сталь». Щоб переконатися в тому, що реалізація інструментів КАЙДЗЕН приносить хороші результати, ми вирушили в КАЙДЗЕН-тур на металургійне підприємство. І ось, 30 травня 2017р. група з 20 учасників з навчальним візитом відвідала «Інтерпайп Сталь»

 

 

На початку туру представники компанії Інтерпайп, які безпосередньо координують впровадження КАЙДЗЕН в компанії – Юлія Братусь і Володимир Медведєв, ознайомили учасників з основними аспектами даної системи, а також розповіли покрокову її реалізацію на підприємстві. Після теоретичної частини учасники туру вирушили в виробничі цехи, де наочно змогли побачити впроваджені інструменти КАЙДЗЕН.

 

 

За словами колег компанії Інтерпайп Сталь, співробітники вже впродовж кількох років активно подають пропозиції щодо поліпшення, навіть найнесподіваніші, які не тільки дозволяють покращити робоче місце персоналу, поліпшувати робочий клімат, корпоративну культуру в компанії, але і досягати істотного економічного ефекту. Ми сподіваємося, що, побачивши, як КАЙДЗЕН працює навіть в металургії, учасники туру, надихнувшись візитом, почнуть застосовувати КАЙДЗЕН в своїх компаніях. Дякуємо колегам з компанії «Інтерпайп Сталь» Юлії Братусь і Володимиру Медведєву за такий цікавий і пізнавальний тур.

 

З нетерпінням чекаємо наступного візиту!

 

 

Наші партнери
Наші клієнти