+38 044 204 81 13

КАЙДЗЕН-семінар в Дніпропетровській ОДА: поширюємо КАЙДЗЕН в регіони


У рамках проекту «Рік Японії в Україні» відбувся вже 3-й семінар «КАЙДЗЕН: від слів до справи або як успішно застосовувати в Україні». Семінар пройшов 29 травня 2017р. в Дніпропетровській ОДА за участю більш, ніж 80 осіб. Радник Губернатора Дніпропетровської області – Віталій Вікторович Литвин, відкрив семінар і розповів, що захід дуже цікавий і Дніпропетровська ОДА із задоволенням виступила в якості партнера, так як тема КАЙДЗЕН дуже актуальна для даного регіону. Іван Сарвар – директор КАЙДЗЕН Клубу, привітав учасників та більш детально розповів про рух КАЙДЗЕН в Україні, а також безпосередньо, в Дніпропетровській області.

 

 

Далі почалася основна частина семінару, де представники успішних компаній України ділилися своїм досвідом впровадження інструментів КАЙДЗЕН. Так, Костянтин Цехоцький, менеджер відділу з обліку та зберігання акцизних марок і запчастин / координатор системи пропозицій INNOVATE фабрики JTI поділився своїм багаторічним досвідом реалізації системи пропозицій в японській компанії і тим, якого результату їм вдалося досягти. Володимир Медведєв, фахівець групи контролінгу компанії ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ ознайомив учасників з інструментами, які впроваджені в компанії, зокрема про систему керування технічним обслуговуванням устаткування (ТРМ), Автономне техобслуговування і систему SMED (Швидке переналагодження). А на закінчення семінару Ярослав Шпортюк – начальник відділу логістики та менеджер управління сервісом клієнтів у шведській компанії «Лантманнен Акса», розповів про застосування інструментів ощадливого виробництва в Логістиці складу і транспорту.

 

Після заходу учасники змогли поспілкуватися з представниками українського бізнесу, які безпосередньо впроваджують інструменти ощадливого виробництва в своїх компаніях і задати багато питань, які цікавлять. Ми сподіваємося, що учасники повернулися після семінару з новими ідеями поліпшень у своїх компаніях. КАЙДЗЕН Клуб в Україні дякує представникам Дніпропетровської ОДА та спікерам семінару за підтримку в організації даного КАЙДЗЕН-семінару. А далі з метою поширення філософії безперервних поліпшень ми вирушимо до Львова!

 

 

Наші партнери
Наші клієнти