+38 044 204 81 13

Головне не стояти на місці, а вдосконалюватися!

23 червня 2017 року відбувся вже 22 КАЙДЗЕН-тур в тютюнову фабрику «Джей Ті Інтернешнл Україна» (JTI) в м. Кременчук. Компанія JTI входить в трійку найбільших міжнародних тютюнових компаній, а фабрика JTI в Кременчуці вже не один десяток років втілює інструменти КАЙДЗЕН і повністю працює за цією системою. Тут особлива увага приділяється якості продукції, безпеки співробітників і відповідальному ставленню до навколишнього середовища.


У першій, теоретичній частині, співробітники компанії поділилися своїм досвідом впровадження 5S, а так само розповіли, що внесли своє в цю систему, і чому в стінах компанії JTI ця система носить інше ім'я, таке як – 5S3R. Після розповіли про не менш важливу Систему подачі і реалізації пропозицій. Як вона функціонувала на початку і на якому рівні знаходиться зараз, співробітники фабрики поділилися своїм досвідом, напрацюваннями, а також чому необхідно приділяти більше часу, щоб уникати помилок.

 

 

Далі учасники разом з менеджером виробничої дільниці фабрики «Джей Ті Інтернешнл Україна» (JTI) Євгеном Єрємєєвим вирушили на фабрику. Перш ніж зайти в цех, Євген розповів про те, з чого складається сигарета, які її види бувають, про імпорт сировини, експорт продукції і співробітництво з компаніями JTI в інших країнах. Кожен учасник зміг наочно побачити, як компанія впровадила у себе на фабриці 5S3R. При вході в цех висить табло, на якому значиться, що фабрика вже 925 днів працює без травм на виробництві, тому що на всій території фабрики, починаючи з прохідної, впроваджені на найвищому рівні правила техніки безпеки. Також на фабриці успішно застосований КАЙДЗЕН-інструмент – візуалізація. Цей інструмент не тільки допомагає прискорювати робочі процеси, а й є ефективним помічником у організації роботи.

 

 

Дякуємо компанії «Джей Ті Інтернешнл Україна» (JTI) за надану можливість побачити досвід, а також дізнатися особливості впровадження КАЙДЗЕН-інструментів. Сподіваємося, кожен учасник зміг підкреслити для себе щось корисне і набратися натхнення для подальшого розвитку своєї компанії.

 

Бажаємо постійно вдосконалюватися разом з КАЙДЗЕН!

 

 

 

Наші партнери
Наші клієнти