+38 044 204 81 13

«КАЙДЗЕН-семінар у Львові: достатня кількість – це не про нас»

Львів – це одне із найкрасивіших міст Європи, місто, в яке хочеться повертатися знову і знову. І ми не просто так вибрали Львів для проведення вже четвертого відкритого КАЙДЗЕН-семінару, який проходив в рамках проекту «Рік Японії в Україні». В учасників була можливість приїхати в це дивовижне місто напередодні на вихідних, щоб прогулятися старовинними вуличками, відвідати архітектурні перлини Львова, отримати насолоду від відмінної кави, скуштувати страви чудової місцевої кухні в одному з численних тематичних закладів міста. А в понеділок 17 липня всі з чудовим настроєм зібралися в Львівській бізнес-школі УКУ, яка виступала головним партнером нашого заходу у Львові.

 

Відкривала КАЙДЗЕН-семінар декан і засновник Львівської бізнес-школи УКУ Софія Опацька. Пані Опацька привітала всіх присутніх і зазначила, що співпраця між Львівською бізнес-школою УКУ та КАЙДЗЕН Клубом триває з самого відкриття Клубу і вона сама особисто завжди рада підтримувати будь-які ініціативи, які допомагають постійно вдосконалюватися.

 

Далі директор КАЙДЗЕН Клубу Іван Сарвар трохи розповів про діяльність КАЙДЗЕН Клубу та про тенденції розвитку філософії КАЙДЗЕН в Україні за останні роки.

 

 

Першим спікером семінару був Олег Завадецький – директор з логістики в компанії «Річойл», який розповів про важливість участі керівника в процесі змін. Ключовим повідомленням його презентації був вислів: «Який керівник – такий і КАЙДЗЕН» і ми не можемо не погодитися з Олегом, правда?

 

Пам’ятаєте цей епізод із фільму «Вій»?
- Цікаво знати, якби, приміром, цю бричку завантажити якимось товаром, наприклад, сіллю або залізними шинами. Скільки б треба було коней?
- Достатнє число необхідно було б коней.

 

Пан Завадецький неспроста навів цей приклад. Адже якщо не ставити конкретних завдань, не вказувати чітких вимірюваних критеріїв, то завжди буде виходити, що необхідна «достатня кількість». Які запаси на складі – достатня кількість, скільки необхідно задіяти співробітників – достатню кількість і так можна продовжувати до нескінченності.

 

Потім менеджер виробничої дільниці фабрики «Джей Ті Інтернешнл Україна» (JTI) Євген Єремєєв в своєму виступі зробив акцент на один із ключових інструментів КАЙДЗЕН – систему 5S, яка в компанії JT доповнена принципом 3R (1R – Right Object, 2R – Right Position, 3R – Right Quantity), який є найбільш ефективним способом підтримки порядку (2S – Straighten). Євген зазначив, що хоча компанія й японська, але все таки там працюють українці. І на початкових етапах впровадження цього інструменту вони стикалися з такими ж проблемами, як і інші українські компанії. І коли цей нелегкий шлях подолання опору і зміни мислення співробітників вже позаду, компанія отримує колосальний ефект від застосування цього інструменту.

 

 

Після невеликої перерви семінар з темою «Як залучити всіх співробітників в культуру КАЙДЗЕН, Jabil-підхід» продовжила керівник відділу постійного вдосконалення в Jabil Circuit Ukraine Наталя Рутковська. Наталя має великий досвід управління проектами із впровадження 6 Сигм і SMED в декількох міжнародних компаніях. Пані Рутковська розповіла про цикл розвитку Лін-культури в Jabil, про сертифікацію, яка має три рівні в компанії, а також про користь інструменту візуалізації.

 

Ми сподіваємося, що наші семінари допоможуть ознайомити все більше наших співгромадян із системою КАЙДЗЕН і з вигодами, які компанії отримують від її застосування. Адже на таких заходах у кожного є можливість почути і безпосередньо задати всі запитання тим, хто щодня живе в процесі безперервного вдосконалення і вже не уявляє, як може бути інакше.

 

Наші партнери
Наші клієнти