+38 044 204 81 13

КАЙДЗЕН-марафон 9 етап: «Так здрастуй, КАЙДЗЕН-офіс!»

6 жовтня під керівництвом досвідченого тренера Антоніни Соколової відбувся передостанній етап КАЙДЗЕН-марафону 2017. Цей етап більше привернув інтерес представниць прекрасної статі, а це тому, що він був присвячений застосуванню КАЙДЗЕН в офісі.


Філософія КАЙДЗЕН універсальна і її інструменти можуть застосовуватися не тільки у виробництві, але і в офісних процесах. Неможливо досягти успіху, налаштувавши багато процесів в виробничих цехах, на складі, якщо офіс не буде також залучений до процесу поліпшень. Інакше він виявиться тією самою слабкою ланкою.


Більшість офісних процесів не створюють цінності з точки зору замовника, але вони важливі для підтримки бізнесу. Застосовуючи методику КАЙДЗЕН в офісних процесах, можна відстежувати і усувати втрати, уникати браку, впроваджувати 5S і візуалізацію, встановлювати стандарти і т.д.

 

 

Всім добре відомі тимчасові втрати, які часто виникають при розгляді, узгодженні і підписанні документів, проходження їх через всі ешелони влади з усіма витікаючими наслідками. Як прискорювати час підписання документів, оптимізувати систему документообігу, налагодити комунікацію між відділами та своєчасну передачу інформації, досягти чіткості в постановці і досягненні завдань, як грамотно розміщувати співробітників для максимальної ефективності їхньої роботи – всі ці та багато інших питань розглядалися під час навчання. І, звичайно ж, були практичні ігри, які як не можна краще демонструють правду життя ...

 

Дякуємо всім учасникам за активну участь в цьому забігу. І бажаємо успішного впровадження отриманих знань на практиці!

 

 

Наші партнери
Наші клієнти