Новини Клубу

Новини Клубу

Ознайомтеся з термінами і визначеннями KAIZEN ™

Дата новости: 2019

«Компанія щасливих людей» саме так позиціонує себе компанія Лантманнен Акса, де 23 квітня проходив черговий Кайдзен-тур. Під час теоретичної частини туру учасники дізналися, про історію впровадження системи LEAD (Learn - Engage - Analyze - Do) в Лантманнен Акса.

LEAD - це система підвищення ефективності підприємств компаній Lantmännen, що дуже тісно пов'язана з філософією Кайдзен, адже теж націлена на постійне вдосконалення і залучення в цей процес всіх співробітників компанії. Одним з основних інструментів системи LEAD є команди, саме вони працюють над усуненням втрат і підвищенням певних показників. Також ми дізналися, що в компанії впроваджуються такі інструменти як: 5S, Візуалізація, 5 Why (5 чому?), Fish bone (риб'яча кістка), Standartisation стандартизація), OPL - урок на одному аркуші, Щоденні статус мітинги, Журнал електронних ярликів, система пропозицій «Фішка» та ін.

 

 

На закінчення теоретичної частини туру, представники компанії Лантманнен Акса розповіли про програми, що спрямованні на розвиток комунікації всередині компанії, мотивацію персоналу та соціальні проекти, які реалізовують в Лантманнен Акса.


Після теоретичної частини всі учасники туру вирушили в цеха, щоб побачити процес виробництва пластівців і впровадження системи Кайдзен. Ми дякуємо колективу Lantmannen Axa за позитив, корисні поради та цінну інформацію. Слідкуйте за нашими анонсами і не пропустіть можливість побачити Кайдзен в дії.

 

Отримуйте останні новини про діяльність Кайдзен Клубу в Україні

Отримуйте останні новини про діяльність Кайдзен Клубу в Україні

X

Напишіть нам

Имя
Введіть Ваше ім'я

Заповніть поле

Заповніть поле

Введіть Ваш Email

Введіть Ваш телефон

Введіть Ваше повідомлення