Новини Клубу

Новини Клубу

Ознайомтеся з термінами і визначеннями KAIZEN ™

Дата новости: 2018

Під час конференції «Шлях до ефективності і лідерства на ринку представники Кайдзен Інститут Україна ділилися своїм багаторічним досвідом впровадження методології Кайдзен з підприємцями Східного регіону України. Начальник УМЯіС ПрАТ «КЦКБА» Сергій Баштан розповів про основні помилки при впровадженні системи Кайдзен і які кроки потрібно зробити, щоб мінімізувати ці помилки на старті впровадження.

Сергій назвав основні причини в реалізації системи, через що багато компаній зазнають невдачі, серед них: відсутність лідерства керівництва, несумірність масштабів впровадження та ресурсів, опір культури, незнання або неправильне використання інструментів Lean / Кайдзен .А Вам знайомі такі причини?

 

Далі консультант Кайдзен Інститут Іван Левченко розповіВ про те, що основною ланкою в успішному впровадженні ощадливого виробництва є «природні команди» у них є лідер; вони поділяють єдину місію і цілі; вони існують безперервно, тоді як проектні групи працюють в рамках обмежених термінів.

 

 

Викладачі Київської школи економіки Сергій Гвоздьов і Тетяна Ізмайлова виступили з цікавою доповіддю «Еволюція принципів розвитку від Кайдзен до Agile». Сергій і Тетяна розповіли про переваги і відмінності методик Лін, Кайдзен, ТРВЗ, ТОС, Agile. Головним посилом цього є те, що яку б методологію ми не застосовували, потрібно бути гнучкими і адаптуватися під конкретну ситуацію.

 

Ігор Снітівкер, директор зі стратегічного розвитку Кайдзен Інститут Україна, виступив з доповіддю «Експорт. Системний прибутковий бізнес », Олександр Янішевський, консультант Кайдзен Інститут Україна розповів про те, як впровадити Кайдзен в сфері продажів. А представники ТАС Груп Віталій Намарчук і Андрій Меліневський поділилися своїми досягненнями в області застосування інструментів Кайдзен у фінансовому секторі.

 

Другий день конференції проходив у форматі ділових ігор. Учасники ділилися на команди і на прикладі практичних кейсів вирішували завдання щодо усунення проблем і конфліктних ситуацій, а також виконували завдання щодо побудови команди та розвитку комунікації в компанії.Ми, сподіваємося, що після цієї конференції однодумців Кайдзен побільшає і Кайдзен в Україні буде застосовуватися не тільки у виробництві, але і в сфері послуг. Ми дякуємо центру підтримки бізнесу ЄБРР і Харківській торгово-промисловій палаті (ХТПП) за організацію цього заходу.

 

Попереду ще багато цікавих Кайдзен-заходів, приєднуйтесь!

 

Отримуйте останні новини про діяльність Кайдзен Клубу в Україні

Отримуйте останні новини про діяльність Кайдзен Клубу в Україні

X

Напишіть нам

Имя
Введіть Ваше ім'я

Заповніть поле

Заповніть поле

Введіть Ваш Email

Введіть Ваш телефон

Введіть Ваше повідомлення