Новини Клубу

Новини Клубу

Ознайомтеся з термінами і визначеннями KAIZEN ™

Дата новости: 2019

ТРВЗ (теорія рішення винахідницьких задач) - наука, яка вивчає об'єктивні закономірності розвитку технічних систем і розробляє їх методологію рішення з метою підвищення якості цих систем і зниження витрат на їх виробництво та функціонування.

Саме з цією методикою група учасників знайомилася на ознайомлювальному курсі підготовки фахівців з ТРВЗ, який проходив 7-9 червня в Києві. Так як ТРВЗ можна застосовувати в будь-якій сфері діяльності, на цьому курсі зібралися представники як виробничих, так і сервісних компаній. 

 

 

На цьому курсі учасники дізналися про основні інструменти ТРВЗ, що таке «ідеальне рішення» і як його досягати, які існують методи аналізу проблем і алгоритми їх вирішення. Кожен день учасники вирішували практичні завдання шляхом використання інструментів ТРВЗ, а керівники лабораторії «ТРИЗ-педагогіка України» Марк Меєрович і Лариса Шрагіна, з радістю ділилися своїм досвідом і знаннями цієї непростої науки. Суть Кайдзен - знаходити проблеми і втрати в компанії, суть ТРВЗ - навчитися аналізувати проблеми і знаходити найбільш ефективне їх рішення. Тому, якщо ви займаєтеся впровадженням інструментів Кайдзен і хочете вивчити методику ТРВЗ більш глибоко, пропонуємо вам пройти повний курс підготовки фахівців з ТРВЗ. Далі ще цікавіше ...

Отримуйте останні новини про діяльність Кайдзен Клубу в Україні

Отримуйте останні новини про діяльність Кайдзен Клубу в Україні

X

Напишіть нам

Имя
Введіть Ваше ім'я

Заповніть поле

Заповніть поле

Введіть Ваш Email

Введіть Ваш телефон

Введіть Ваше повідомлення