Новини Клубу

Новини Клубу

Ознайомтеся з термінами і визначеннями KAIZEN ™

Дата новости: 2019

9-10 жовтня в Кременчуці проходила друга конференція «Шлях до ефективності та лідерства на ринку», яку відвідали понад 100 представників українського бізнесу з Полтавської, Київської, Житомирської, Луганської областей

9-10 жовтня в Кременчуці проходила друга конференція «Шлях до ефективності та лідерства на ринку», яку відвідали понад 100 представників українського бізнесу з Полтавської, Київської, Житомирської, Луганської областей.

Перший блок конференції був спрямований на ознайомлення учасників з основними аспектами системи безперервних поліпшень і принципами методології Кайдзен. Консультанти Кайдзен Інституту Україна розповіли про трансформацію компанії в стилі Кайдзен. Обговорювалися не лише основні Кайдзен-інструменти, але і така методологія як Daily Kaizen (Щоденний Кайдзен), яка є останнім напрацюванням Кайдзен Інституту і одним з ключових підходів у Кайдзен-трансформації компанії.

Під час другого блоку конференції учасники дізналися про успішні результати застосування методик ощадливого виробництва українськими компаніями в сферах машинобудування, харчової промисловості, фінансовому секторі, а також при організації експортної діяльності.

На третьому блоці конференції - учасники занурилися в розбір практичних ситуацій, вирішували завдання аналогічні тим, що виникають на підприємстві і пропонували варіанти їх рішень. Так учасники розбивалися на групи і розробляли Х-матрицю СЕО для виробництва і сервісу, а також вчилися будувати Модель Кано з точки зору клієнта.

Підсумувати конференцію хочеться словами консультанта Кайдзен Інституту - Івана Левченка про те, що успішна реалізація Кайдзен-інструментів без створення твердого фундаменту у вигляді Кайдзен-Культури неможлива. Пріоритет необхідно приділяти формуванню культури постійних поліпшень.

***

Конференція організована Центром інформаційної підтримки бізнесу м Харків, заснований на базі Харківської торгово-промислової палати за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи ЄС # EU4Business. Регіональний партнер - Кременчуцьке відділення Полтавської торгово-промислової палати.

Отримуйте останні новини про діяльність Кайдзен Клубу в Україні

Отримуйте останні новини про діяльність Кайдзен Клубу в Україні

X

Напишіть нам

Имя
Введіть Ваше ім'я

Заповніть поле

Заповніть поле

Введіть Ваш Email

Введіть Ваш телефон

Введіть Ваше повідомлення