Новини Клубу

Новини Клубу

Ознайомтеся з термінами і визначеннями KAIZEN ™

Дата новости: 2019

Фабрика JTI в Кременчуці це унікальний приклад впровадження стратегії постійного вдосконалення Кайдзен, в 2018 році працівники фабрики реалізували 1306 пропозицій. Разом з тим,

співробітники JTI проводять ефективну і послідовну роботу в сфері охорони праці та навколишнього середовища, що підтверджені численними сертифікатами ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 50001. І ось, у п'ятницю 11 жовтня 2019 р відбувся 30й Кайдзен-тур на фабрику JTI UKRAINE !!! Ви тільки уявіть, за 7 років спільно з колегами фабрики JTI, ми провели 30 турів, в яких брали участь понад 700 представників українських компаній.

Система Кайдзен на фабриці фокусується на 3х основних програмах:

Робочі групи - ефективний інструмент для розвитку можливостей прогресивного мислення і заохочення командної роботи.

Система пропозицій - можливість кожному працівнику запропонувати нові ідеї для поліпшення будь-яких галузей і процесів на фабриці, просуваючись вперед разом маленькими кроками до великого успіху.

Система 5S3R - всім відома організація робочого простору, доповнена 3R принципом (потрібний об'єкт в потрібному місці, в необхідній кількості), який був створений JT, як найбільш ефективний спосіб дотримання порядку.

Дізнатися, як працюють ці програми ми могли завдяки теоретичній частині Кайдзен-туру. А після - всі вирушили в Гемба, щоб побачити практичне впровадження інструментів Кайдзен і в цехах, і в офісі.

І знаєте, чому все це працює? - У постійному вдосконаленні беруть участь всі: від рядового співробітника до генерального директора, існує зрозуміла для всіх система мотивації та винагороди співробітників, ведеться оперативна адресна комунікація з персоналом, створюються умови для комфортної та безпечної роботи.

 Формула успіху компанії JTI UKRAINE проста:

Розвиток працівників! Визнання досягнень! Удосконалення в усьому!

Отримуйте останні новини про діяльність Кайдзен Клубу в Україні

Отримуйте останні новини про діяльність Кайдзен Клубу в Україні

X

Напишіть нам

Имя
Введіть Ваше ім'я

Заповніть поле

Заповніть поле

Введіть Ваш Email

Введіть Ваш телефон

Введіть Ваше повідомлення