Новини Клубу

Новини Клубу

Ознайомтеся з термінами і визначеннями KAIZEN ™

Онлайн-форум «Ощадливе виробництво - трансформація бізнес процесів і розвиток персоналу компанії»
Дата новости: 2019
Онлайн-форум «Ощадливе виробництво - трансформація бізнес процесів і розвиток персоналу компанії»

Онлайн-форум «Ощадливе виробництво - трансформація бізнес процесів і розвиток персоналу компанії»

10 грудня 2020 р Кайдзен Інститут Україна виступив партнером і співорганізатором онлайн-форуму «Ощадливе виробництво - трансформація бізнес процесів і розвиток персоналу компанії», який був реалізований Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Суми, заснований на базі ГО «Рада молодих вчених», за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи ЄС # EU4Business. Приємно, що до форуму приєдналися понад 85 учасників з різних секторів економіки з Київської, Полтавської, Сумської, Житомирської, Одеської, Харківської, Вінницької, Кіровоградської, Волинської, Чернігівської та Хмельницької областей.

Про що ж ми говорили на форумі?

Олексій Сологуб, операційний директор компанії «АКВАФРОСТ», розповів про основні принципи Кайдзен, без яких впровадження Ощадливого виробництва є неефективним, навіщо усувати втрати і бути Гемба-орієнтованим?

Сергій Баштан, консультант Кайдзен Інститут Україна презентував доповідь про те, як адаптувати ISO 9001 до методології Кайдзен, а Анатолій Петренко, консультант Кайдзен Інститут Україна розповів про те, як Істинне лідерство допомагає в розвитку Кайдзен-процесів в компанії.

Представники компанії «Джей Ті Інтернешнл Україна» (JTI) Костянтин Цехоцький і Володимир Калюжний розповіли, як на прикладі фабрики JTI в Кременчуці впроваджуються такі елементи системи Кайдзен, як «Система пропозицій» та SMED. А фінансовий директор компанії ТАС Life, Анна Панфілова розповіла про реалізовані Кайдзен-проєкти у сфері послуг.

Представники Київської Школи Економіки, Сергій Гвоздьов і Тетяна Ізмайлова розповіли про те, як різні модні інструменти Lean, TOC, Design Thinking, Blue Ocean, органічна архітектура і Кайзден доповнюють один одного. І що з цих інструментів взяти на озброєння в період пандемії.

Ми щиро дякуємо нашим спікерам, що поділилися своїми знаннями і досвідом реалізації методології Кайдзен, колег з Центру інформаційної підтримки бізнесу м. Суми та особисто Тарасу Савченко за організацію заходу А всім учасникам форуму  дякуємо за бажання дізнаватися і розвивати свої компанії, застосовуючи філософію постійних поліпшень.

Модератор онлайн-форуму: генеральний директор Кайдзен Інститут Україна, Іван Сарвар.

#kaizen #kaizeninstitute #lean #transformation  #jti  #eu4business #bscsumy

Отримуйте останні новини про діяльність Кайдзен Клубу в Україні

Отримуйте останні новини про діяльність Кайдзен Клубу в Україні

X

Напишіть нам

Имя
Введіть Ваше ім'я

Заповніть поле

Заповніть поле

Введіть Ваш Email

Введіть Ваш телефон

Введіть Ваше повідомлення