Новини Клубу

Новини Клубу

Ознайомтеся з термінами і визначеннями KAIZEN ™

Дата новости: 2018

В Україні на 13 Кайдзен-Практиків стало більше …

Від старту в кінці травня третьої програми в цьому році і до отримання учасниками сертифікатів пройшло три місяці. Всього три місяці, а скільки змін відбулося в житті компаній-учасників (та й в житті самих учасників теж). Скільки питань було спочатку і як все почало ставати на свої місця з кожним модулем навчання...

А далі цікавий факт з «життя» компанії в Черкасах, на базі якої проходило навчання ... Під час першого модуля співробітники скептично і з обережністю ставилися до «чужаків» в жилетах, які тиждень ходили по цехах, задавали питання, щось записували, робили заміри. Точно у багатьох було відчуття, як говорив Попандопуло у фільмі «Весілля в Малинівці»: – «Чує моє серце, що ми напередодні грандіозного шухеру». Це був перший модуль програми під назвою «Картування потоків створення цінності». І коли на п'ятий день під час фінального звіту були запрошені деякі співробітники з виробництва, вони подивилися на результат ходіння на їх території «чужаків», то виявилося, що нічого страшного не сталося і керівництвом був узятий курс на краще майбутнє, коли їм самим буде простіше працювати.

Коли почався другий модуль «Структуроване вирішення проблем, методика Штурм-прорив», то «чужаки» вже стали «своїми». Зелених жилетів вже не боялися. Разом стали розбирати проблеми, працівники стали висловлюватися більш відкрито, їх слухали і чули, і «грандіозний шухер», виявляється, був на користь всім.

 

До третього модуля «зелених жилетів» вже чекали. Під час заключного модуля «Загальне обслуговування обладнання»учасники програми «тісно попрацювали» з верстатами, які після них стали чистішими, а оператори отримали стандарти обслуговування обладнання, щоб в майбутньому робота з ним була простіше для них самих же.

Майже через місяць після навчання в Києві пройшов захист проектів Кайдзен-Практиків, де кожен учасник презентував результат тримісячної роботи зі змінами, які отримали за цей час, і своїми подальшими планами щодо застосування отриманих знань і практичного досвіду.

 

… А в Черкасах все так же чекають на «зелені жилети», після появи яких в компанії почалися кай – зміни і дзен – на краще

Отримуйте останні новини про діяльність Кайдзен Клубу в Україні

Отримуйте останні новини про діяльність Кайдзен Клубу в Україні

X

Напишіть нам

Имя
Введіть Ваше ім'я

Заповніть поле

Заповніть поле

Введіть Ваш Email

Введіть Ваш телефон

Введіть Ваше повідомлення