Новини Клубу

Новини Клубу

Ознайомтеся з термінами і визначеннями KAIZEN ™

Дата новости: 2018

Ось і сталося - маленький ювілей - п'ять років Всеукраїнській Кайдзен-конференції, яка відбулася 6 грудня в Києві.
У попередні роки ми багато говорили про інструменти поліпшень, про те, як їх застосовують в різних компаніях, що виходить, а що не завжди. І ми вирішили, що пора вже поговорити про людей..

На конференції ми зібрали практиків, які вже багато років займаються впровадженням Кайдзен в своїх компаніях і у них є чим поділитися з аудиторією. Серед учасників було приємно бачити як тих, які з нами вже багато років на шляху Кайдзен, так і тих, які тільки стають на цей цікавий шлях.

 

Під час відкриття конференції були присутні почесні гості: заступник голови дипломатичної місії Японії в Україні, Міністр-радник пан МІЧІО ХАРАДА і тимчасовий Повірений у справах Швейцарії в Україні - пан СІМОН ПІДУ.

Генеральний директор Кайдзен Інституту Україна і директор КАЙДЗЕН Клубу в Україні, Іван Сарвар в своєму виступі зазначив, що японський стиль менеджменту - Кайдзен, останнім часом, активно впроваджується не тільки в сфері виробництва, а й в сервісному секторі. Формування на підприємствах Кайдзен-культури є фундаментом для ефективного впровадження інструментів Кайдзен, а людина грає в цьому головну роль. Тому і тема П’ятої Кайдзен-конференції присвячена людям. Також Іван Сарвар зазначив, що для того, щоб посилити позицію Кайдзен Інституту на ринку України була створена рада директорів Кайдзен Інституту. Це дозволить надавати послуги з впровадження Бізнес Системи  KAIZEN ™ (KAIZEN ™ Business System) ще більш ефективно і якісно.

 

З вітальним словом звернулися співзасновник КАЙДЗЕН Клубу в Україні Сергій Бушуєв і представник бізнес-школи МІМ-Київ В'ячеслав Покотило. Від компаній кілька слів сказали керівник відділу LEAN департаменту операційного вдосконалення СП ТОВ «Модерн-Експо» Богдан Мазуркевич і фінансовий директор Інвестиційно-фінансової групи "ТАС" - Сергій Дацун.

 

Директор зі стратегічного розвитку Кайдзен Інституту Україна Ігор Снітівкер зазначив, що вже рік як українські підприємці отримали доступ до джерела світового досвіду застосування методології, що є безсумнівним проривом в напрямку вдосконалення українських компаній та економіки країни в цілому.

 

Далі конференцію, згідно з програмою, продовжила Оксана Гордін - менеджер по постійному вдосконаленню компанії ПрАТ «Малинська паперова фабрика - Вайдманн». У доповіді «Піраміда операційної досконалості: чому люди в її основі?» вона розповіла про піраміду операційної досконалості Weidmann на рівні корпорації, в основі якої лежить безпека праці, потім якість, своєчасна доставка і на вершині - витрати.

 

Ольга Каретникова - бізнес-тренер, директор Дніпровської філії OLOS-Academy, під час виступу на тему «Люди + процеси = живе і цілісне. Переломний момент залучення» розкрила один з найбільш ключових аспектів успішного впровадження Кайдзен - процес залучення персоналу. 

 

«У скільки компанії обходиться «незнання» співробітників і чому не варто боятися інвестувати в навчання персоналу?» - тема дуже актуальна і про неї розповів один з найпрогресивніших KAIZENERів в Україні, директор взуттєвої фабрики «Прогрес-Сервіс» - Павло Федюк. Формула пріоритетності інвестицій від Павла: 1) Людина, 2) Процес, 3) Продукт.

 

У доповіді «Покарати Неможна Залучити - кома в потрібному місці задає весь темп процесу поліпшень» представники компанії «Барлінек Інвест» Ігор Вакулін - фахівець з управління проектами та програмами Lean Manufacturing, і Олеся Ковальчук - заступник директора з виробництва, розповіли в якому місці їх компанія поставила кому. З доповіді аудиторія дізналася, що в компанії основу виробничої піраміди складають щоденні виробничі збори.

 

Марина Дяченко - керівник компанії MANEZH, і Наталя Коваль - керівник виробництва, поділилися досвідом на тему «Чи завжди тільки гроші є ключовим мотиватором чи є й інші «кнопки», які включають залученість?». Корпоративна культура в компанії MANEZH є інструментом Ощадливого впровадження у роботі з нереалізованим творчим потенціалом.

 

І на закінчення виступив регіональний менеджер по постійному вдосконаленню в Imperial Tobacco Східна Європа / Африка - Сергій Долматов. Питання «Як побудувати вигідну всім взаємодію між рівнями в компанії» хвилює багатьох, особливо у великих компаніях. Сергій розкрив поняття «здорової організації», як фундаменту, на якому можна побудувати взаємодію команд різних рівнів, розповів про особливості цієї взаємодії, а також причини успіху та постійного розвитку компанії.

Після обіду конференція продовжилася в форматі дискусійних панелей на двох паралельних майданчиках, які ми назвали KAI і ZEN.

 

У першому залі представники Київської Школи Економіки Сергій Гвоздьов і Тетяна Ізмайлова проводили дискусію на тему: «Попадання з першого разу або як поставити правильний курс впровадження Кайдзен на початку шляху». Перед учасниками стояло завдання обговорити в групах план, як донести ідею постійних поліпшень керівництву, показати ефективність методики вже на перших місяцях впровадження і закласти фундамент для подальшого просування.

 

У другому залі учасники обговорили питання, яке зараз дуже гостре для багатьох компаній в Україні, - «Роль Кайдзен для компаній в період трудової міграції». Модераторами цієї панелі ми вибрали представників компаній, які завжди були схильні до цього процесу. Богдан Мазуркевич - практик з великим досвідом, керівник відділу LEAN департаменту операційного вдосконалення СП ТОВ «Модерн-Експо» та Павло Федюк - керівник львівської виробничої компанії, ділилися своїм досвідом і обговорювали з аудиторією можливості, які дає Кайдзен, для стабілізації діяльності компанії в такий непростий час.

 

Після перерви Сергій Долматов обговорював з учасниками тему «Кайдзен-інструменти або Кайдзен-культура: яким шляхом піти, щоб не доводилося повертатися?» Сергій поділився досвідом компанії Imperial Tobacco, як вона пройшла шлях від створення нової корпоративної культури, спрямованої на постійне вдосконалення, до застосування Кайдзен-інструментів. В результаті дискусії було визначено, що без створення міцного фундаменту у вигляді Кайдзен-культури результат від застосування інструментів буде неповноцінним і часто нестабільним.

 

Дискусію «Робочі групи і командний спосіб вирішення проблем, як запорука успішного впровадження Кайдзен» модерував Олександр Янішевський - консультант Кайдзен Інституту Україна. Олександр Едуардович підкреслив: Кайдзен - це не «гра одного». Це злагоджена робота окремих команд і всього колективу.


На закінчення конференції найактивніші учасники отримали можливість взяти участь в одному з Кайдзен-турів в компанію, де Кайдзен вже став стилем життя. І вже традиційним стає Кайдзен-торт (нове визначення в Кайдзен-словнику) - великий торт з символікою Кайдзен.


За відгуками учасників ми розуміємо, що конференція вже стала тим самим майданчиком, де можна зустрітися зі своїми однодумцями і побачитися зі знайомими. Це той захід, який точно чекають. Ну що, до зустрічі в наступному році і нехай у вас завжди все буде KAIZEN!

Отримуйте останні новини про діяльність Кайдзен Клубу в Україні

Отримуйте останні новини про діяльність Кайдзен Клубу в Україні

X

Напишіть нам

Имя
Введіть Ваше ім'я

Заповніть поле

Заповніть поле

Введіть Ваш Email

Введіть Ваш телефон

Введіть Ваше повідомлення