КАЙДЗЕН КЛУБ

КАЙДЗЕН КЛУБ

Платформа для однодумців КАЙДЗЕН з усієї України.

Засновник Філософії КАЙДЗЕН - Масаакі Імаі

Місія Кайдзен Клубу

Місія КАЙДЗЕН Клубу в Україні полягає у поширенні філософії  та практики KАЙДЗЕН серед представників українського бізнесу, органів державного управління, місцевого самоврядування та громадських організацій.

Наші основні цілі:

  • Забезпечення ефективної комунікації з питань розвитку КАЙДЗЕН руху в Україні;
  • Впровадження методів та інструментів KАЙДЗЕН в практичну діяльність підприємств, органів державного управління і громадських організацій;
  • Розвиток людських ресурсів;
  • Підвищення інвестиційної привабливості українського бізнесу та країни в цілому і, як наслідок, підвищення конкурентоздатності України в світовому співтоваристві.

KAЙДЗЕН Клуб в Україні реалізовуватиме свою місію - поширення філософії та практики KAЙДЗЕН - шляхом об’єднання управлінців, що прагнуть розвивати співробітництво і впроваджувати технології та методи KAЙДЗЕН в роботу своїх підприємств та організацій, а також через їх взаємодію по всій Україні, розвиток людських ресурсів, взаємний обмін досвідом та використання кращих практик управління. Підтримка управлінців, підприємств і організацій, які впроваджуватимуть або вже використовують технології постійного самовдосконалення, відбуватиметься шляхом проведення семінарів, тренінгів, консультацій, публікації відповідних матеріалів, а також організації навчальних KAЙДЗЕН турів на підприємства Японії, України та Європи.

Історія КАЙДЗЕН Клуб в Україні

1998

У 1998 році на території Національного університету України «Києво-Могилянська Академія» почав свою діяльність Японський центр в Україні. Центр поставив перед собою завдання зробити внесок в подальший розвиток української економіки шляхом розвитку людських ресурсів в період становлення ринкової економіки України, а також шляхом поліпшення контактів між Японією і Україною в сфері зовнішньої торгівлі та бізнесу.

2006

22 травня 2006 року Українсько-Японський Центр (УЯЦ) продовжив свою роботу на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», як проект Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA).

2010

13 грудня 2010 року в готелі «Прем'єр Палас» (м.Київ) відбулося офіційне відкриття КАЙДЗЕН Клубу в Україні за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва - JICA (проект Українсько-Японський Центр). Під час відкриття КАЙДЗЕН Клубу в Україні відбувся майстер-клас Массакі Імаі всесвітньо відомого гуру філософії КАЙДЗЕН і засновника КАЙДЗЕН інституту. На відкритті були присутні діячі бізнес еліти України, керівники органів державного управління і громадських організацій.

2011

Після завершення роботи проекту Українсько-Японського Центру (бізнес програми) в 2011 році, КАЙДЗЕН Клуб в Україні продовжив свою роботу в форматі громадської організації, яка гармонійно поєднує споконвічно японські традиції управління з реаліями української економіки. КАЙДЗЕН Клуб в Україні сприяє єдності українсько-японських цінностей в соціальній, економічній та науковій сферах.

2014

Була проведена Перша всеукраїнська Кайдзен-конференція "Бережливе виробництво - досягаємо успіху по-японськи". Конференція проходила в Києві за підтримки Посольства Японії в Україні та зібрала понад 130 однодумців філософії безперервних поліпшень з 45 компаній різних регіонів України. З цього моменту було прийнято рішення проводити Кайдзен-конференцію щорічно.

2017

У березні 2017 в Україні з'явилося представництво Kaizen Institute Consulting Group (KICG) - Кайдзен Інститут Україна (KIUA). Офіційне відкриття відбулося в Києві 5 жовтня, 2017. Кайдзен Інститут був заснований Масаакі Імаі в 1985 році. І більше ніж за 30 років своєї діяльності, методом проб і помилок була збудована ціла система ефективного впровадження інструментів Кайдзен в компаніях. Понад 400 консультантів Кайдзен Інституту мають досвід роботи більше, ніж в 40 сферах ведення бізнесу та успішно завершили тисячі проектів по впровадженню інструментів Кайдзен і постійного вдосконалення. Це означає, що український бізнес отримав доступ до знань, методологічній базі та багаторічному досвіду, який тепер можна застосовувати в своїх компаніях.

Партнери

Відгуки

загружаю дополнительные элементы

Отримуйте останні новини про діяльність Кайдзен Клубу в Україні

Отримуйте останні новини про діяльність Кайдзен Клубу в Україні

X

Напишіть нам

Имя
Введіть Ваше ім'я

Заповніть поле

Заповніть поле

Введіть Ваш Email

Введіть Ваш телефон

Введіть Ваше повідомлення