Конференція: «Шлях до ефективності та лідерства на ринку»

Якщо ви бажаєте зрозуміти суть ощадливого виробництва для підвищення ефективності вашого бізнесу, знайти відповіді на питання, які пов’язані з оптимізацією бізнес-процесів та управління персоналом, якщо ви амбітні та цікавитеся інноваціями – запрошуємо вас скористатися можливістю і отримати максимум інформації щодо можливостей використання філософії КАЙДЗЕН для розвитку бізнесу в Україні. Новинкою конференції буде застосування японського стилю менеджменту в сферах експорту, продажу та фінансах.

Приходьте на конференцію «Шлях до ефективності та лідерства на ринку» та беріть з собою однодумців.

 

Чекаємо на вас у конференц-залі Харківської торгово-промислової палати (пр. Московський, 122Б, м. Харків) 23-24 травня 2019 року (09:30-18:00).

 

Реєстрація о 09:00.

 

Отримайте корисну інформацію з перших рук.

 

Деталі заходу за посиланням (програма конференції).

 

Організатор заходу: Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Харків, який створено на базі Харківської торгово-промислової палати, в рамках ініціативи ЄС EU4Business за підтримки ЄБРР.

 

Участь у Конференції БЕЗКОШТОВНА. Обов’язковою є сплата реєстраційного внеску у розмірі 200 грн. (сплата внеску не гарантує, що участь буде підтверджена) та реєстрація за ПОСИЛАННЯМ

 

Уточнюйте інформацію за тел. (057) 751-99-46, (067) 571-31-21, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., контактні особи Гайворонська Анна, Чумак Тетяна.

Регистрация на участие в мероприятии

Название компании*

ФИО участника*

Должность*

Контактный телефон*

E-mail*

Как Вы хотите оплатить участие в мероприятии?*

Отримуйте останні новини про діяльність Кайдзен Клубу в Україні

Отримуйте останні новини про діяльність Кайдзен Клубу в Україні

X

Напишіть нам

Имя
Введіть Ваше ім'я

Заповніть поле

Заповніть поле

Введіть Ваш Email

Введіть Ваш телефон

Введіть Ваше повідомлення